Ispis

TOP–8 Kadeti/Kadetkinje, Goražde, 27.04.2013.

KADETKINJE

Grupe „A“ i „B“

KADETI

Grupe „A“ i „B“

Hadžihajdić Azra

Kreka - Tuzla

Šeta Ikbal

Vogošća - Vogošća

Ahmetović Azra

Kreka - Tuzla

Muharemagić Adis

Kreka - Tuzla

Šehić Elda

Željezničar - Sarajevo

Čizmić Dino

Stens 73  - Cazin

Vuković Nadežda

Perućica - Foča

Vučijak Marko

Mostar - Mostar

Salkić Ajla

Stens 73 - Cazin

Matković Luka

Bugojno - Bugojno

Knezović Ivona

Mostar - Mostar

Mihailović Luka

Banja Luka - Banja Luka

Marković Snežana

Perućica - Foča

Hanić Mirza

Kreka - Tuzla

Mulalić Nedžma

Željezničar - Sarajevo

Soldo Sandro

Mostar - Mostar

Jovičić Jelica

Elan - Šekovići

Mihailović Nikola

Banja Luka - Banja Luka

Krunić Milana

Perućica - Foča

Jukan Eldar

Bugojno - Bugojno

Tupo Ilhana

Bugojno - Bugojno

Mujičić Emir

Banja Luka - Banja Luka

Hasečić Alemka

Željezničar - Sarajevo

Popović Nikola

Banja Luka - Banja Luka

Silić Amra

Stens 73  - Cazin

Vučković Petar

Prijedor - Prijedor

Marić Gabrijela

Mostar - Mostar

Muratović Hariz

Hašim Spahić - Ilijaš

Hadžiahmetović Lejla

Goražde - Goražde

Borić Vedad

STAD - Sarajevo

Ljubijankić Azra

Hašim Spahić - Ilijaš

Hadžimuhamedović Eldar

Brka 2007 – Brčko Distrikt

Goražde, 16.03.2013.

Gradska dvorana "Mirsad Hurić" Goražde


P  R  O  P  O  Z  I  C  I  J  E

STSBIH

Pravo nastupa na II TOP-8 Grupa «A» imaju  8 kadeta i 8 kadetkinja prvoplasiranih sa I TOP-16.

Pravo nastupa na II TOP-8 Grupa „B“ imaju 9;10;11 i 12 plasirani sa I TOP-16 i 4 prvoplsirana kadeta i kadetkinje za kvalifikacija za II TOP-8 Grupa „B“.

II TOP-8 Grupa «A» je turnir 8 najboljih  kadeta i kadetkinja u BiH i oni na turniru igraju svako sa svakim. Igrač ili igračica koji osvoji najviše bodova  pobjednik je TOP-8 Grupa «A».

Kadeti i kadetkinje na II TOP -8 Grupa „B“ igraju svako sa svakim za plasman od  9-16 mjesta.  

Svi mečevi igraju se u 3 dobivena seta.


Goražde, 27.04.2013.

II TOP 8 - POBJEDNICI:

Pobjednici - Goražde, 27.04.2013.

Klik na sliku za uvećanje!!!

 

GALERIJA SLIKA SA TAKMIČENJA


Zvanični izvještaj na stranicama stonoteniskog saveza BiH

Plasman:

  1. Šeta Ikbal
  2. Čizmić Dino
  3. Matković Luka
  4. Vučijak Marko
  5. Mihailović Luka
  6. Muharemagić Adis
  7. Hanić Mirza
  8. Soldo Sandro
  9. Vučković Petar
  10. Muratović Hariz
  11. Mujčić Emir
  12. Mihailović Nikola
  13. Malinović Bojan
  14. Kurić Aladin
  15. Borić Vedad
  16. Ljoljić Filip
  1. Šehić Elda
  2. Marković Snežana
  3. Salkić Ajla
  4. Mulalić Nedžma
  5. Hadžihajdić Azra
  6. Knezović Iva
  7. Ahmetović Azra
  8. Vuković Nadežda
  9. Silić Amra
  10. Hasečić Alemka
  11. Tupo Ilhana
  12. Krunić Milana
  13. Marić Gabrijela
  14. Hadžiahmetović Lejla
  15. Mešetović Hariza
  16. Ljubijankić Azra

kadetkinje

kadeti

 


RTVBPK GORAŽDE
DNEVNIK 27.04.2013. - sport

V I D E O

Hanić Mirza STK "KREKA" Tuzla


Iz medija:

Top-8 turnir u Goraždu

Šehić i Šeta kadetski prvaci BiH u stonom tenisu!!!


http://sportsport.ba/


...

Comments (1)