Ispis

KVALIFIKACIJE ZA II TOP-8

GRUPA „B“

KADETI / KADETKINJE

savez

Organizator : STK «Perućica» - Foča,  subota , 12. 05. 2012.

Kvalifikacije za II TOP-8 Grupa „B“  održat će se u subotu 12.05.2012. godine u „Omladinskom Sportskom Centru“ u Foči sa početkom u 10:00 sati.

Pravo učešća imaju takmičari/ke rođeni 1997 godine i mlađi.

Prva 4 kadeta i kadetkinje sa ovih kvalifikacija stiću pravo nastupa na   II TOP-8 u Grupi „B“,

Svi mečevi se igraju u tri dobivena seta

Delegat i Vrhovni sudija na takmičenju je g-din. Kovač Milenko iz Foče.

Predstavnik organizatora na takmičenju je g.đica Marić Olivera iz Foče.

 

Na II TOP-8 nastupit će (u Tuzli, 02.06.2012 godine u organizaciji STK „Kreka“):

 

Grupa „A“ - 6 kadeta i 6 kadetkinja po plasmanu iz grupe „A“ i prvi i drugi iz grupe „B“ sa prvog TOP-8.


Grupa „B“ - 2 kadeta i 2 kadetkinje (7 i 8 po plasmanu iz Grupe „A“), 2 kadeta i 2 kadetkinje (3 i 4 po plasmanu iz Grupe „B“) sa  prvog TOP-8 i 4 kadeta i 4 kadetkinje sa ovih kvalifikacija.

 

P R O P O Z I C I J E

...


Na ovom takmičenju

STK

predstavljaju takmičari/ke:

- Edo Popović

- Sanjin Hadžić

-Lejla Hadžiahmetović

- Selma Pitić


Ž R I J E B

KADETI

KADETKINJE

GRUPA “A”

r/b

Prezime i ime

1.

MATKOVIĆ LUKA

2.

ŠKRIJELJ FARIS

3.

ČELIĆ ILIJA

GRUPA “B”

r/b

Prezime i ime

1.

VUKOVIĆ MILJAN

2.

JURČEVIĆ PETAR

3.

ČORIĆ TONI

4.

MITROVIĆ SINIŠA

GRUPA “C”

r/b

Prezime i ime

1.

SOLDO  SANDRO

2.

KURIĆ ALDIN

3.

MATOVIĆ MIODRAG

4.

ŠAKIĆ MATEJ

GRUPA “D”

r/b

Prezime i ime

1.

GUDELJ ANDRIJA

2.

KREŠIĆ TIBOR

3.

ĐUGUM EMIR

4.

DUBOVINA BOŠKO

GRUPA “E”

r/b

Prezime i ime

1.

LJUBIĆ ANTON

2.

HADŽIĆ SANJIN

3.

OSTOVIĆ ALEKSEJ

4.

PERIŠIĆ SAŠA

GRUPA “F”

r/b

Prezime i ime

1.

LJOLJIĆ FILIP

2.

POPOVIĆ EDO

3.

DRINOVAC JOSIP

4.

DELIĆ MARIO

 

GRUPA “A”

r/b

Prezime i ime

1.

MARKOVIĆ SNEŽANA

2.

MILIĆ NATAŠA

3.

HOZIĆ MIRNA

 

 

GRUPA “B”

r/b

Prezime i ime

1.

JOVIČIĆ JELICA

2.

TUPO ILHANA

3.

IVANOVIĆ ALEKSAN.

4.

KRSTIĆ VANJA

 

 

GRUPA “C”

r/b

Prezime i ime

1.

KNEZOVIĆ IVA

2.

KRUNIĆ MILANA

3.

HADŽIAHMETOVIĆ LEJLA

4.

ŠEVKUŠIĆ MARIJA

 

 

GRUPA “D”

r/b

Prezime i ime

1.

HASEČIĆ ALEMKA

2.

ČELIĆ NIKOLINA

3.

PITIĆ SELMA

4.

MALIŠ MARIJA

 

 


Foca_12052012

Foča, 12.05.2012 godine(Sanjin, Lejla, Selma i Edo)

 

Takmičari/ke našeg kluba nisu uspjeli ostvariti pravo nastupa na II TOP 8 za kadete/kinje. Prikazali su solidne partije, ali nedovoljno za plasman među prvih 4 ...

Galerija slika sa ovog takmičenja

O V D J E

 

Kompletne rezultate potražite na stranicama saveza BIH.

Comments (0)