Ispis

DRZAVNO PRVENSTVO BIH

Državno prvenstvo BiH za mlađe kadete/kadetkinje (igrači do 12 godina) biće održano u Goraždu u nedelju 25. marta u Gradskoj dvorani. Domaćin takmičenja je STK "Goražde". Na prvenstvu će nastupiti 24 mlađa kadeta i 24 mlađe kadetkinje koji su to pravo stekli na kvalifikacionom turniru (Tuzla, 22.01.'12), plasmanom na rang listi BiH ili pozivom selektora.


P R O P O Z I C I J E


Konačan spisak učesnika Državnog prvenstva:

1 Aleksić Đorđe STK „BANJA LUKA“ Banja Luka
2 Aleksić Mihajlo
3 Mihailović Luka
4 Mihailović Nikola
5 Mujičić Emir
6 Solomun Anđela
7 Malinović Bojan STK „BORAC RAIFFAISSEN“ Banja Luka
8 Drapić Ednan STK „BRKA 2007“ Brčko Distrikt
9 Hadžimuhamedović Admir
10 Jukan Eldar
11 Tupo Ilhana STK „BUGOJNO“ Bugojno
12 Jovičić Jelica STK „ELAN“ Šekovići
13 Hadžiahmetović Lejla STK „GORAŽDE“ Goražde
14 Pitić Selma
15 Buza Hana STK „HAŠIM SPAHIĆ“ Ilijaš
16 Ljubijankić Azra
17 Mešetović Harisa
18 Popić Doris
19 Spahić Amila
20 Klapuh Nejra
21 Nuhodžić Mirza
22 Ahmetović Azra STK „KREKA“ Tuzla
23 Hadžihajdić Azra
24 Fazlić Amina
25 Muharemagić Adis
26 Knezović Iva STK „MOSTAR“ Mostar
27 Marić Gabrijela
28 Ljubić Antun
29 Matković Luka
30 Sesar Luka
31 Soldo Sandro
32 Sopta Ivan
33 Topić Lukas
34 Marković Snežana STK „PERUČICA“ Foča
35 Vuković Nadežda
36 Krunić Milana
37 Đurić Nikola STK „PRIJEDOR“ Prijedor
38 Vučković Petar
39 Jašarević Kenan STK „SANA“ Ključ
40 Cipurković Namik STK „TELECOM“ Tuzla
41 Silić Amra STK „TOP STENS '73“ Cazin
42 Čoralić Edvina
43 Burak Adna STK „VITEZ“ Vitez
44 Beganović Bakir
45 Cicvara Mirza
46 Hasečić Alemka STK „ŽELJEZNIČAR“ Sarajevo
47 Hozić Mirna
48 Ljoljić Filip

 

Z R I J E B

 


 

POBJEDNICI
MUHAREMAGIĆ ADIS i AHMETOVIĆ AZRA

Gorazde 25.03.2012

Goražde 25.03.2012.


Rezultati:

Mlađe kadetkinje – pojedinačno:

1.Ahmetović Azra – STK „Kreka“ Tuzla

2.Marković Snežana – STK „Peručica“ Foča

3.Vuković Nadežda - STK „Peručica“ Foča

3.Hadžihajdić Azra - STK „Kreka“ Tuzla

Mlađi kadeti - pojedinačno:

1.Muharemagić Adis (STK „Kreka“ Tuzla)

2.Matković Luka (STK „Mostar“ Mostar)

3.Malinović Bojan (STK“Borac Raiffaissen“ Banja Luka)

3. Vučković Petar (STK „Prijedor“ Prijedor)

Mlađe kadetkinje – parovi

1. Ahmetović Azra/ Hadžihajdić Azra (STK „Kreka“ Tuzla)

2. Marković Snežana/ Vuković Nadežda (STK „Peručica“ Foča)

3.Popić Doris/Ljubljankić Azra (STK „Hašim Spahić“ Ilijaš)

3. Knezović Iva/Marić Gabrijela (STK „Mostar“ Mostar)

Mlađi kadeti – parovi:

1. Malinović Bojan/Vučković Petar (STK“Borac Raiffaissen“ Banja Luka /STK „Prijedor“ Prijedor)

2. Matković Luka/Topić Lukas (STK „Mostar“ Mostar)

3. Soldo Sandro/Ljubić Anton (STK „Mostar“)

3. Hadžimuahamedović Admir/Jukan Eldar (STK „Brka 2007“ Brčko Distrikt)

 

STK „Goražde“ nastupio je sa dvije takmičarke, a postignuti su zapaženi rezultati na nivou BIH i to:

- Lejla Hadžiahmetović pojedinačno zauzela 13. mjesto i u paru sa Alemka Hasečić (STK "Željezničar") plasman među 8.

- Selma Pitić pojedinačno plasman između 16. i 24. mjesta i u paru sa Mirna Hozić (STK "Željezničar) plasman među 12

najboljih mlađih kadetkinja u Bosni i Hercegovini.

Č E S T I T A M O !!!

Lejla i Selma

GALERIJA SLIKA SA OVOG TAKMIČENJA

 

Dio atmosfere sa takmičenja:-VIDEO:

 

VIDEO IZVJEŠTAJ:

RTVBPK on Blip: http://blip.tv/rtvbpk/dnevnik-26-3-2012-6048386

Dnevnik 26.3.2012.

IZVJEŠTAJ STSBIH:

 

Titule otišle u Tuzlu - Muharemagić i Ahmetovićeva najbolji

03.04.2012.

Muharemagić Adis i Ahmetović Azra pobjednici su Državnog prvenstva za mlađe kadete/kadetkinje koje održano u Sportskoj dvorani u Goraždu u izvrsnoj organizaciji lokalnog STK "Goražde".

Na prvenstvu su nastupili 24 dječaka i 24 djevojčice grupisani u po 8 takmičarskih grupa.

Muharemagić Adis (Kreka - Tuzla) je novi šampion BiH u konkurenciji igrača rođenih 1999. godine i mlađih. On je u finalu bio bolji od Matković Luke iz Mostara, dok su treće mjesto pobjedili Vučković Petar (Prijedor - Prijedor) i Malinović Bojan (Borac Raiffeisen - Banja Luka).

U konkurenciji muških parova trijumfovala je kombinacija Vučković Petar/Malinović Bojan, drugo mjesto pripalo je mostarskoj kombinaciji Matković Luka/Topić Lukas, dok su treće mjesto podjelili parovi Soldo Sandro/Ljubić Anton (Mostar) i Hadžimuhamedović Admir/Jukan Eldar (Brka 2007 - Brčko Distrikt).

U pojedinačnoj konkurenciji kod djevojčica trijumfovala je Ahmetović Azra (Kreka - Tuzla) koja je u finalu bila bolja od Marković Snežane (Perućica - Foča), a treće mjesto su podjelile Vuković Nadežda (Perućica - Foča) i Hadžihajdić Azra (Kreka - Tuzla).

Ahmetovićeva i Hadžihajdićeva su trijumfovale u konkurenciji ženskih parova ispred kombiancije Marković Snežana/Vuković Nadežda, a treće mjesto su podjelili parovi Ljubijankić Azra/Popić Doris (Hašim Spahić - Ilijaš)i Knezović Iva/Marić Gabrijela (Mostar - Mostar).

 


RANG LISTE STSBIH

26.03.2012 godine.

Mlađe kadetkinje(rang lista 4)


Mlađe kadetkinje izmjena (rang lista 4) OK

 

Mlađi kadeti (rang lista 4)

 


 

...

Comments (0)