Ispis

stsbih

KVALIFIKACIJE ZA POJEDINAČNO PRVENSTVO BiH

MLAĐI KADETI/MLAĐE KADETKINJE

Organizator: STK „KREKA“ – Tuzla,   nedelja. 16. 01.2011. godine

Kvalifikacije za Pojedinačno prvenstvo Bosne i Hercegovine za MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE održat će se u Stonoteniskoj dvorani u Tuzli-Kreka sa početkom u 10;00 sati.

  • 24 Mlađa kadeta i 24 Mlađe kadetkinje koji će nastupiti na Pojedinačnom prvenstvu BiH dobijamo na sljedeći način: 4 prva Mlađa kadeta i 4 prve Mlađe kadetkinje sa zadnje Rang liste direktno nastupaju na Pojedinačnom prvenstvu BiH, 16. najbolje plasirani Mlađih kadeta i 16. najbolje plasiranih Mlađih kadetkinja sa ovih kvalifikacija i 4 Mlađa kadeta i 4 Mlađe kadetkinje na poziv selektora muške i ženske reprezentacije BiH .
  • Prijavljeni igrači će se žrijebati u grupa sa 3, 4, ili 5 takmičara (zavisno od prijava). U grupama se igra svako sa svakim, a dva prvoplasirana iz grupa nastavljaju takmičenje u određene šeme. Prvaci grupa direktno se plasiraju u određene šeme, dok se drugoplasirani iz grupa žrijebaju i ne mogu se u prvom kolu sastati sa igračem iz iste grupe. Igra se na ispadanje do finala,  za 3. mjesto se neigra.
  • Svi mečevi se igraju u 3 dobivena seta,
  • Kotizacija za prijavljene takmičare iznosi 10 KM i uplaćuje se organizatoru takmičenja.
  • Vrhovni sudija i Delegat na takmičenju je g-din. Igor Suhi iz Tuzle,
  • Predstavnik organizatora je g-din. Mirsad dr. Trnovljaković iz Tuzle,
  • Prijave slati do četvrtka, 13.01.2011. godine do 12 sati u kancelariju STS BiH putem     e-maila Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili na fax. 033 556-981
  • Žrijebanje će se izvršiti u četvrtak 13.01.2011. godine u STS BiH.
  • Žrijebanje je otvoreno za sve predstavnike klubova.

Mlađi kadeti i kadetkinje koji direktno nastupaju na Pojedinačnom prvenstvu su:

    1. Hanić Mirza                                       1. Šehić Elda
    2. Čizmić Dino                                       2. Hadžihajdić Azra
    3. Nišić Jasmin                                       3. Iveljić Ivana
    4. Muratović Hariz                                  4. Salkić Ajla

Navedeni Mlađi kadeti i Mlađe kadetkinje dobijaju zaštitne bodove koje osvoje prvaci na kvalifikacijama.

Takmičarska komisija - Sarajevo, 10.01.2011. god.

Kancelarija STS BiH

Sead Pašić

 

RANG LISTA BR. 2  Tuzla, 26.09.2010.

MLAĐI KADETI MLAĐE KADETKINJE

SEZONA 2010/2011.

1

HANIĆ MIRZA

Kreka

1

ŠEHIĆ ELDA

Željezničar

2

ČIZMIĆ DINO

Top Stens '73

2

HADŽIHAJDIĆ AZRA

Kreka

3

NIŠIĆ JASMIN

Brka 2007

3

IVELJIĆ IVANA

Kreka

4

MURATOVIĆ HARIZ

Hašim Spahić

4

SALKIĆ AJLA

TOP STENS '73

5

FAZLIĆ FARIS

Hašim Spahić

5

AHMETOVIĆ AZRA

Kreka

6

ŠETA IKBAL

Vogošća

6

HAJRULAHOVIĆ INES

Željzničar

7

VUČIJAK MARKO

Mostar

7

ČORALIĆ MELITA

Top Stens '73

8

MUHAREMAGIĆ ADIS

Kreka

8

ČAUŠEVIĆ MIRHA

Kreka

9

MIHAILOVIĆ NIKOLA

Banja Luka

9

HADŽIAHMETOVIĆ LEJLA

Goražde

10

JANKOVIĆ ALJOŠA

Borac Raiff.Bank

10

VEGARA MEDINA

Hašim Spahić

11

GONILOVIĆ MIRZA

Sana

11

TRAKO ELMA

Vitez

12

HANDŽIĆ TARIK

Bosna

12

HODŽIĆ AMNA

Spin

13

MEŠETOVIĆ TARIK

Hašim Spahić

13

IGNJATIĆ EMILIJA

Borac Raiff.Bank

14

HADŽIMUHAMEDOVIĆ A.

Brka 2007

14

KRUNIĆ MILANA

Peručica

15

PRESTAŠ DAVID

Borac Raiff.Bank

15

MARKOVIĆ SNEŽANA

Perućica

16

POPOVIĆ NIKOLA

Banja Luka

16

VUKOVIĆ NADEŽDA

Perućica

17

AČIMOVIĆ NIKOLA

Borac Raiff.Bank

17

SILIĆ AMRA

Top Stens '73

18

VUČKOVIĆ PETAR

Prijedor

18

JOSIĆ VANJA

Banja Luka

19

LJUBIĆ ANTUN

Mostar

19

RAMOVIĆ AMRA

Stad

20

MIHAILOVIĆ LUKA

Banja Luka

20

TODOVIĆ MILICA

Hašim Spahić

21

TABAKOVIĆ NEDIM

Bosna

21

JOVIČIĆ JELICA

Elan

22

JUKAN ELDAR

Brka 2007

22

PITIĆ SELMA

Goražde

23

HADŽIĆ SANJIN

Goražde

23

IBRAHIMAGIĆ AJLA

Mladost

24

GRAHOVAC NIKOLA

Banja Luka

24

BURAK ADNA

Vitez

25

NUHODŽIĆ MIRZA

Hašim Spahić

25

ČORALIĆ EDVINA

Top Stens '73

26

SOLDO SANDRO

Mostar

26

KNEZOVIĆ IVA

Mostar

27

REĐO ALDIN

Hašim Spahić

27

BUZA HANA

Hašim Spahić

28

MALINOVIĆ BOJAN

Borac Raiff.Bank

 

 

 

29

ALEKSIĆ MIHAJLO

Banja Luka

 

 

 

30

POPIĆ DORIJAN

Hašim Spahić

 

 

 

31

MUJKIĆ SEMIR

SPIN

 

 

 

32

BABIĆ MAID

SPIN

 

 

 

33

BEGANOVIĆ BAKIR

Vitez

 

 

 

34

DŽOMBIĆ SRĐAN

Banja Luka

 

 

 

35

TOPIĆ LUKAS

Mostar

 

 

 

36

MUSLIMOVIĆ ŠABAN

Vitez

 

 

 

37

DRAPIĆ EDNAN

Brka 2007

 

 

 

38

OMANOVIĆ AMAR

Vitez

 

 

 

39

MUJČIĆ EMIR

Banja Luka

 

 

 

40

DRNDA EMIR

Sarajevo '73

 

 

 

41

ŠIŠIĆ NADIR

Bosna

 

 

 

42

MONTILJO LEON

Mladost

 

 

 

43

LJUBIJANKIĆ MUSTARA

Top Stens '73

 

 

 

44

JAŠAREVIĆ KENAN

Sana

 

 

 

45

MUJČIĆ TARIK

Banja Luka

 

 

 

46

ALEKSIĆ ĐORĐE

Banja Luka

 

 

 

47

ANTONIĆ SRĐAN

Prijedor

 

 

 

48

GURBETA EDIN

Bugojno

 

 

 

49

ALIHODŽA  KERIM

Vitez

 

 

 

 


Tuzla,   nedelja. 16. 01.2011. godine



Rezultati sa kvalifikacija u Tuzli:

- Mlađi kadeti

- Mlađe kadetkinje


Naša takmičarka Lejla Hadžiahmetović u Tuzli se plasirala među 16 najboljih i tim rezultatom ostvarila uslov za nastup na Državnom prvenstvu.


ČESTITAMO!


Klikom na sliku ispod možete otvoriti  galeriju slika sa ovog takmičenja!

Tuzla 16.01.2011.

Lejla - Selma - Alemka - Ines

 

Državno prvenstvo Bosne i Hercegovine za mlađe kadete i mlađe kadetkinje biće održano 26 i 27.02.2011 godine  u gradskoj dvorani Foča (organizator: STK “Perućica”-Foča).

Na prvenstvu će nastupiti 24 igrača i 24 igračice koji će se boriti za titulu prvaka Bosne i Hercegovine u kategoriji mlađih kadeta / kadetkinja!


Comments (0)