Home Takmičenja: Sezona 2009/2010 Državno prvenstvo za mlađe kadete i mlađe kadetkinje u Tuzli-NAJAVA
PDF Ispis E-mail

Državno prvenstvo za mlađe kadete i mlađe kadetkinje u Tuzli


Državno prvenstvo Bosne i Hercegovine za mlađe kadete i mlađe kadetkinje biće održano u stonoteniskoj dvorani "Kreka" u Tuzli 27. i 28. februara.

Na prvenstvu će nastupiti 32 igrača i 32 igračice koje su to pravo izborili na kvalifikacijama za državno prvenstvo, a direktno su se na ovo prvenstvo plasirali igrači i igračice koji se na rang listi Bosne i Hercegovine nalaze na nekom od prva 4 mjesta.

U muškoj konkurenciji među glavne favorite svrstavaju se Muratović Hariz i Fazlić Faris iz Ilijaša, Trivunović Mihajlo iz Borac Raiffeisena (Banja Luka) i Šeta Ikbal iz Vogošće. Kod djevojčica najveće šanse za najviši plasman se daju Salihović Dženiti iz Ilijaša i Petrović Kristini iz tuzlanske Kreke, dok su favoriti iz drugog plana Šehić Elda iz sarajevskog Željezničara i Neretljak Merima iz Ilijaša.

www.stsbih.com.ba

 

MLAĐE KADETKINJE

 

1.  SALIHOVIĆ DŽENITA                        STK HAŠIM SPAHIĆ - ILIJAŠ

 

2.  PETROVIĆ KRISTINA             STK KREKA - TUZLA

 

3.  ŠEHIĆ ELDA                             STK ŽELJEZNIČAR - SARAJEVO

 

4. NERETLJAK MERIMA             STK HAŠIM SPAHIĆ - ILIJAŠ

 

5. IVELJIĆ IVANA                                    STK KREKA - TUZLA

 

6. VREBO AIŠA                             STK BUGOJNO - BUGOJNO

 

7. SALKANOVIĆ ERNA               STK SPIN – DOBOJ ISTOK

 

8. HADŽIHAJDIĆ AZRA              STK KREKA - TUZLA

 

9. AHMETOVIĆ AZRA                 STK KREKA - TUZLA

 

10. SELIMOVIĆ EDINA                  STK BUGOJNO - BUGOJNO

 

11. TODOVIĆ MILICA                                STK PERUĆICA - FOČA

 

12. JOSIĆ VANJA                             STK BANJA LUKA – BANJA LUKA

 

13. HADŽIAHMETOVIĆ LEJLA    STK GORAŽDE - GORAŽDE

 

14. POPOVIĆ IVANA                                  STK MLADOST - ROGATICA

 

15. VUKOVIĆ NADEŽDA              STK PERUĆICA - FOČA

 

16. TRAKO ELMA                            STK VITEZ - VITEZ

 

17. MARKOVIĆ SNEŽANA                       STK PERUĆICA - FOČA

 

18. IVANOVIĆ ALEKSANDRA    STK PERUĆICA - FOČA

 

19.  SALKIĆ AJLA                           STK TOP STENS '73 - CAZIN

 

20. SILIĆ AMRA                                         STK TOP STENS '73 – CAZIN

 

21. RAJAK DAJANA                                 STK MLADOST - ROGATICA

 

22. IGNJATIĆ MILIJA                               STK BORAC RAIFF.B. – BANJA LUKA

 

23. VREBO ILHANA                                 STK BUGOJNO - BUGOJNO

 

24. ČAVIĆ ANJA                                        STK MIMOZA – BANJA LUKA

 

25. SOLOMUN ANDJELA                        STK BANJA LUKA – BANJA LUKA

 

26. KRUNIĆ MILANA                               STK PERUĆICA - FOČA

 

27. RAMOVIĆ AMRA                               STK STAD - SARAJEVO

 

28.  ČORALIĆ EDVINA                            STK TOP STENS '73 - CAZIN

 

29. KNEZOVIĆ IVONA                            STK MOSTAR - MOSTAR

 

30. ČORALIĆ MELITA                              STK TOP STENS '73 - CAZIN

 

31. HAJRULAHOVIĆ INES                      STK ŽELJEZNIČAR - SARAJEVO

 

32. HODŽIĆ AMNA                                    STK SPIN – DOBOJ ISTOK

 

 

MLAĐI KADETI

 

1.  MURATOVIĆ HARIZ               STK HAŠIM SPAHIĆ – ILIJAŠ

 

2.  FAZLIĆ FARIS                          STK HAŠIM SPAHIĆ – ILIJAŠ

 

3.  TRIVUNOVIĆ MIHAJLO                    STK BORAC RAIFF. B. – BANJA LUKA

 

4.  ŠETA IKBAL                                         STK VOGOŠĆA - VOGOŠĆA

 

5. GONILOVIĆ HARIS                 STK SANA - KLJUČ

 

6. ČIZMIĆ DINO                            STK TOP STENS '73 - CAZIN

 

7. BRKIĆ STJEPAN                                    STK CM - VITEZ

 

8. GUDELJ ANDRIJA                                STK CM - VITEZ

 

9. VUČKOVIĆ PETAR                              STK PRIJEDOR - PRIJEDOR

 

10. HADŽIĆ SANJIN                                   STK GORAŽDE - GORAŽDE

 

11. POPOVIĆ NIKOLA                               STK BANJA LUKA – BANJA LUKA

 

12. PRESTAŠ DAVID                                  STK BORAC RAIFF.BANK – BANJA LUKA

 

13. HANDŽIĆ TARIK                                  STK BOSNA - SARAJEVO

 

14. STOJNIĆ NIKOLA                                 STK PRIJEDOR - PRIJEDOR

 

15. HANIĆ MIRZA                           STK KREKA - TUZLA

 

16. MIHAILOVIĆ NIKOLA                        STK BANJA LUKA – BANJA LUKA

 

17. AČIMOVIĆ NIKOLA                STK BORAC RAIFF.B. – BANJA LUKA

 

18. AZARIĆ STEFAN                                  STK MIMOZA – MRKONJIĆ GRAD

 

19. GLIGIĆ DARKO                                                STK PRIJEDOR - PRIJEDOR

 

20. MIOKOVIĆ DANIJEL               STK BOSNA - SARAJEVO

 

 

21. KIČANOVIĆ NEBOJŠA                        STK MIMOZA – MRKONJIĆ GRAD

 

22. ANTONIĆ SRĐAN                               STK PRIJEDOR - PRIJEDOR

 

23. GURBETA EDIN                                  STK BUGOJNO - BUGOJNO

 

24. MIHAILOVIĆ LUKA                          STK BANJA LUKA – BANJA LUKA

 

25. MALINOVIĆ BOJAN                          STK BORAC RAIFF.B. – BANJA LUKA

 

26. VUKOVIĆ MILJAN                             STK PERUĆICA - FOČA

 

27. GRAHOVAC NIKOLA                        STK BANJA LUKA – BANJA LUKA

 

28.  MUHAREMAGIĆ ADIS                                 STK KREKA – TUZLA

 

29. BUNTIĆ TONI                                      STK MOSTAR - MOSTAR

 

30. VUČIJAK MARKO                              STK MOSTAR - MOSTAR

 

31. MEŠETOVIĆ TARIK                           STK HAŠIM SPAHIĆ - ILIJAŠ

 

32. IBRAHIMOVIĆ EDIN                          STK BRKA 2007 – BRČKO DISTRIKT BiH

 

 

REZERVE:

 

1. NIŠIĆ JASMIN                                         STK BRKA 2007 – BRČKO DISTRIKT BiH

2. MATORUGA MALIK                              STK HAŠIM SPAHIĆ - ILIJAŠ

 

Comments (0)
 
Copyright © 2021 Stonoteniski klub Gorazde. Sva prava pridržana.
Joomla! je Free Software objavljen pod GNU/GPL Licencom..
 
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner