Home Takmičenja: Sezona 2009/2010 Kvalifikacije za državno prvenstvo BiH za mlađe kadete i kadetkinje-Foča
PDF Ispis E-mail

Kvalifikacije za državno prvenstvo BiH za mlađe kadete i kadetkinje


30.01.2010. - Gradska dvorana Foča

Slike sa takmicenja dodate u galeriju!

Na državno prvenstvo plasirali su se sledeći mlađi kadeti i mlađe kadetkinje:

 

Mlađi kadeti

Mlađe kadetkinje

1

Muratović Hariz

Hašim Spahić -Ilijaš

1

Salihović Dženita

Hašim Spahić -Ilijaš

2

Fazlić Faris

Hašim Spahić -Ilijaš

2

Petrović Kristina

Kreka - Tuzla

3

Trivunović Mihailo

Borac Raiffeisen - B. Luka

3

Šehić Elda

Željezničar - Sarajevo

4

Šeta Ikbal

Vogošća - Vogošća

4

Neretljak Merima

Hašim Spahić -Ilijaš

5

Gonilović Haris

Sana - Ključ

5

Iveljić Ivana

Kreka - Tuzla

6

Čizmić Dino

Top stens 73 - Cazin

6

Vrebo Aiša

Bugojno - Bugojno

7

Brkić Stjepan

CM - Vitez

7

Salkanović Erna

Spin - Doboj Istok

8

Gudelj Andrija

CM - Vitez

8

Hadžihajdić Azra

Kreka - Tuzla

9

Vučković Petar

Prijedor - Prijedor

9

Ahmetović Azra

Kreka - Tuzla

10

Hadžić Sanjin

Goražde - Goražde

10

Selimović Edina

Bugojno - Bugojno

11

Popović Nikola

Banja Luka - Banja Luka

11

Todović Milica

Perućica - Foča

12

Prestaš David

Borac Raiffeisen - B. Luka

12

Josić Vanja

Banja Luka - Banja Luka

13

Handžić Tarik

Bosna - Sarajevo

13

Hadžiahmetović Lejla

Goražde - Goražde

14

Stojnić Nikola

Prijedor - Prijedor

14

Popović Ivana

Mladost - Rogatica

15

Hanić Mirza

Kreka - Tuzla

15

Vuković Nadežda

Perućica - Foča

16

Mihailović Nikola

Banja Luka - Banja Luka

16

Trako Elma

Vitez - Vitez

17

Aćimović Nikola

Borac Raiffeisen - B. Luka

17

Marković Snežana

Perućica - Foča

18

Azarić Stefan

Mimoza - Mrkonjić Grad

18

Ivanović Aleksandra

Perućica - Foča

19

Gligić Darko

Prijedor - Prijedor

19

Salkić Ajla

Top stens 73 - Cazin

20

Mioković Danijel

Bosna - Sarajevo

20

Silić Amra

Top stens 73 - Cazin

21

Kićanović Nebojša

Mimoza - Mrkonjić Grad

21

Rajak Dajana

Mladost - Rogatica

22

Antonić Srđan

Prijedor - Prijedor

22

Ignjatić Emilija

Borac Raiffeisen - B. Luka

23

Gurbeta Edin

Bugojno - Bugojno

23

Vrebo Ilhana

Bugojno - Bugojno

24

Mihailović Luka

Banja Luka - Banja Luka

24

Čavić Anja

Mimoza - Mrkonjić Grad

25

Malinović Bojan

Borac Raiffeisen - B. Luka

25

Solomun Anđela

Banja Luka - Banja Luka

26

Vuković Miljan

Perućica - Foča

26

Krunić Milana

Perućica - Foča

27

Grahovac Nikola

Banja Luka - Banja Luka

27

Ramović Amra

STAD - Sarajevo

28

Muharemagić Adis

Kreka - Tuzla

28

Ćoralić Edvina

Top stens 73 - Cazin

29

na poziv selektora

29

na poziv selektora

30

na poziv selektora

30

na poziv selektora

31

na poziv selektora

31

na poziv selektora

32

na poziv selektora

32

na poziv selektora



Sanjin i Lejla 

Comments (0)
 
Copyright © 2021 Stonoteniski klub Gorazde. Sva prava pridržana.
Joomla! je Free Software objavljen pod GNU/GPL Licencom..
 
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner