Home Takmičenja: Sezona 2015/2016 JUNIORKE KVALIFIKACIJE ZA I TOP-8 GRUPE „A“ i „B“
PDF Ispis E-mail

KVALIFIKACIJE ZA I TOP-8 GRUPE „A“ i „B“

savez

Organizator:  STK «Perućica» - Foča,
Nedelja , 27.09.2015. u 10 sati.
Za I TOP-8 grupa „A“ za juniore/juniorke dobijamo na sljedeći naćin: prva 4 juniora/juniorke sa ovih kvalifikacija  igraju na I TOP-8 u Grupi „A“.
Juniori/juniorke koji/koje ostvare plasman od   5-12 mjesta  sa ovih kvalifikacija igraju na I TOP-8 u grupi „B“.  
Kod juniora kvalifikacije neće igrati 4 prvoplasirana juniora sa rang liste i to: 1. Hanić Mirza; 2. Šeta Ikbal; 3. Čizmić Dino;  4. Vučijak Marko
Kod juniorki kvalifikacije neće igrati 4 prvoplasirane juniorke sa  rang listi  i to: 1. Marković Snežana ; 2.Šehić Elda; 3.Salkić Ajla; 4.Mulalić Nedžma.
Svi mečevi se igraju u tri dobivena seta
Delegat/rukovodilac takmičenja je g-din. Milenko Kovač iz Foče 
Predstavnik organizatora je g-djica Ivana Smrekić.

 



Nakon kvalifikacionog turnira za TOP 8 juniora i juniorki Bosne i Hercegovine koji je održan u Foči poznati su svi učesnici TOP-a 8. Najviše uspjeha na kvalifikacijama imali su Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka) i Ahmetović Azra (Kreka - Tuzla).

 

Juniorka Ahmetović Azra (Kreka - Tuzla) u finalu je savladala Hasečić Alemku (Stens Euro-asfalt - Sarajevo), dok su treće mjesto podjelile igračice iz Ilijaša Mešetović Harisa (poražena u polufinalu od Hasečić Alemke) i Spahić Amila (poražena u polufinalu od Ahmetović Azre).

Juniorke koji su ostvarile plasman u grupu A TOP-a 8
1. Ahmetović Azra (Kreka - Tuzla)
2. Hasečić Alemka (Stens Euro-asfalt - Sarajevo)
3. Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš)
3. Spahić Amila (Hašim Spahić - Ilijaš)
.
Juniorke koje su ostvarile plasman u grupu B TOP-a 8
5-8. Knezović Iva (Mostar - Mostar)
5-8. Hadžiahmetović Lejla (Goražde - Goražde)
5-8. Silić Amra (Stens 73 - Cazin)
5-8. Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo)
9.12. Fazlić Amina (Kreka - Tuzla)
9.12. Hadžihajdić Azra (Kreka - Tuzla)
9.12. Ljubijankić Azra (Hašim Spahić - Ilijaš)
9.12. Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo)
Lejla vs Azra
Foča, 27.09.2015. Lejla Hadžiahmetović vs. Azra Ahmetović
Lejla vs. Alemka
Foča, 27.09.2015. Lejla Hadžiahmetović vs. Alemka Hasečić
Mihailović Luka je u finalu bio bolji od Nišić Jasmina (Brka 2007 - Brčko Distrikt) sa 3:0, a prethodno je u polufinalu pobjedio Mihailović Nikolu (Banja Luka - Banja Luka) sa 3:1, dok je Nišić bio bolji od Malinović Bojana (Borac - Banja Luka) sa 3:0.
Juniori koji su ostvarili plasman u grupu A TOP-a 8
1. Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka)
2. Nišić Jasmin (Brka 2007 - Brčko Distrikt)
3. Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka)
3. Malinović Bojan (Borac - Banja Luka)
.
Juniori koji su ostvarili plasman u grupu B TOP-a 8
5-8. Skopljak Adis (Vitez - Vitez)
5-8. Kurić Aladin (Bugojno - Bugojno)
5-8. Nuhodžić Mirza (Hašim Spahić - Ilijaš)
5-8. Blagojević Petar (Radnik - Bijeljina)
9.12. Soldo Sandro (Mostar - Mostar)
9.12. Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić - Ilijaš)
9.12. Mujičić Emir (Banja Luka - Banja Luka)
9.12. Muharemagić Adis (Kreka - Tuzla)

...

Comments (0)
 
Copyright © 2021 Stonoteniski klub Gorazde. Sva prava pridržana.
Joomla! je Free Software objavljen pod GNU/GPL Licencom..
 
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner