Home Takmičenja: Sezona 2013/2014 DRUGI TOP 8 KADETI/KADETKINJE
PDF Ispis E-mail

DRUGI TOP 8 KADETI / KADETKINJE

Foča 26.04.2014. Tuzla

GRUPA „A“ GRUPA „A“
1. Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo) 1. Matković Luka (Mostar - Mostar)
2. Hadžihajdić Azra (Kreka - Tuzla) 2. Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka)
3. Marković Snežana (Perućica - Foča) 3. Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka)
4. Ahmetović Azra (Kreka - Tuzla) 4. Muharemagić Adis (Kreka - Tuzla)
5. Silić Amra (Stens 73 - Cazin) 5. Vučković Petar (Prijedor - Prijedor)
6. Tupo Ilhana (Bugojno - Bugojno) 6. Soldo Sandro (Mostar - Mostar)
7. Krunić Milana (Perućica - Foča) 7. Jukan Eldar (Brka 2007 - Brčko Distrikt)
8. Trako Elma (Vitez - Vitez) 8. Cipurković Namik (Kreka- Tuzla)
Grupa „B“ Grupa „B“
9. Knezović Iva (Mostar - Mostar) 9. Kurić Aladin (Bugojno - Bugojno)
10. Vuković Nadežda (Perućica - Foča) 10. Mujičić Emir (Banja Luka - Banja Luka)
11. Hasečić Alemka (Spin 2012 - Sarajevo) 11. Hadžimuhamedović Admir-Brka2007-Brčko
12. Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš) 12. Borić Vedad (Stens Euro-asfalt - Sarajevo)
13. Hozić Mirna (STENS - Sarajevo) 13. Malinović Bojan (Borac - Banja Luka)
14. Ljubijankić Azra (Hašim Spahić - Ilijaš) 14. Ljoljić Filip (Željezničar - Sarajevo)
15. Hadžiahmetović Lejla (Goražde - Goražde) 15. Jažić Adem (Stens Euro-asfalt - Sarajevo)
16. Pitić Selma (Goražde - Goražde) 16. Jurišić Simon (Borac - Banja Luka)

P R O P O Z I C I J E


ODIGRAN TOP-8

U Tuzli je održan Drugi TOP 8 Bosne i Hercegovine za kadete i kadetkinje. Takmičari su igrali u jakosnim grupama A i B, a najviše uspjeha imali su Matković Luka (Mostar - Mostar) i Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo).

Poredak - Grupa „A“

1. Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo)

2. Hadžihajdić Azra (Kreka - Tuzla)

3. Marković Snežana (Perućica - Foča)

4. Ahmetović Azra (Kreka - Tuzla)

5. Silić Amra (Stens 73 - Cazin)

6. Tupo Ilhana (Bugojno - Bugojno)

7. Krunić Milana (Perućica - Foča)

8. Trako Elma (Vitez - Vitez)

Poredak - Grupa „B“:

1. Vuković Nadežda (Perućica - Foča)

2. Hasečić Alemka (Spin 2012 - Sarajevo)

3. Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš)

4. Hadžiahmetović Lejla (Goražde - Goražde)

5. Knezović Iva (Mostar - Mostar)

6. Hozić Mirna (STENS - Sarajevo)

7. Ljubijankić Azra (Hašim Spahić - Ilijaš)

8. Pitić Selma (Goražde - Goražde)

 

Tuzla, 26.04.2014

GALERIJA SLIKA SA OVOG TAKMIČENJA - O V D J E

Tuzla, 26.04.2014

 

 


ZVANIČNI IZVJEŠTAJ STONOTENISKOG SAVEZA BIH

 

O V D J E

1. Matković Luka (Mostar - Mostar)
2. Soldo Sandro (Mostar - Mostar)
3. Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka)
4. Mihailović NIkola (Banja Luka - Banja Luka)
5. Vučković Petar (Prijedor - Prijedor)
6. Muharemagić Adis (Kreka - Tuzla)
7. Jukan Eldar (Brka 2007 - Brčko Distrikt)
8. Cipurković Namik (Kreka - Tuzla)

9.  Mujičić Emir (Banja Luka - Banja Luka)
10. Malinović Bojan (Borac - Banja Luka)
11. Borić Vedad (Stens Euro-asfalt - Sarajevo)
12. Jurišić Simon (Borac - Banja Luka)
13. Ljoljić Filip (Željezničar - Sarajevo)
14. Kurić Aladin (Bugojno - Bugojno)
15. Hadžimuhamedović Admir (Brka 2007 - Brčko Distrikt)
16. Jažić Adem (Stens Euro-asfalt - Sarajevo)

 

1. Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo)
2. Hadžihajdić Azra (Kreka - Tuzla)
3. Marković Snežana (Perućica - Foča)
4. Ahmetović Azra (Kreka - Tuzla)
5. Silić Amra (Stens 73 - Cazin)
6. Tupo Ilhana (Bugojno - Bugojno)
7. Krunić Milana (Perućica - Foča)
8. Trako Elma (Vitez - Vitez)

9.  Vuković Nadežda (Perućica - Foča)
10. Hasečić Alemka (Spin 2012 - Sarajevo)
11. Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš)
12. Hadžiahmetović Lejla (Goražde - Goražde)
13. Knezović Iva (Mostar - Mostar)
14. Hozić Mirna (Željezničar - Sarajevo)
15. Ljubijankić Azra (Hašim Spahić - Ilijaš)
16. Pitić Selma (Goražde - Goražde)

 


 

...

Comments (0)
 
Copyright © 2019 Stonoteniski klub Gorazde. Sva prava pridržana.
Joomla! je Free Software objavljen pod GNU/GPL Licencom..
 
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner