Home Takmičenja: Sezona 2013/2014 KALENDAR TAKMIČENJA 2013/2014
PDF Ispis E-mail

KALENDAR TAKMIČENJA 2013/2014

OKTOBAR, 2013.

Datum

TAKMIČENJE

KATEGORIJA

ORGANIZATOR

05.10. subota

SERBIJAN OPEN VRNJACKA BANJA

JUNIORI/KE KADETI/INJE

 

06.10. nedelja

SERBIJAN OPEN VRNJACKA BANJA

JUNIORI/KE KADETI/INJE

 

12.10. subota

PREMIJER LIGA 1.KOLO

PREMIJER LIGA 1.KOLO

1.TURNUS 1.2.3.LIGA

1.LIGA ZENE

MUŠKARCI

ŽENE

MUŠKARCI

ŽENE

GORAŽDE, BRKA

GORAŽDE ŽENE

13.10. nedelja

PREMIJER LIGA 1.KOLO

PREMIJER LIGA 1.KOLO

1.TURNUS 1.2.3.LIGA

MUŠKARCI

ŽENE

 

19.10. subota

TOP 8 A I B GRUPA

JUNIORI-JUNIORKE

PERUĆICA

20.10. nedelja

 

 

 

26.10. subota

PREMIJER LIGA 2.KOLO

PREMIJER LIGA 2.KOLO

MUŠKARCI

ŽENE

 

27.10. nedelja

PREMIJER LIGA 2.KOLO

PREMIJER LIGA 2.KOLO

MUŠKARCI

ŽENE

 

NOVEMBAR, 2013.

02.11. subota

TOP 8 A I B GRUPA

KADETI/KADETKINJE

KREKA

03.11. nedelja

PREMIJER LIGA 3.KOLO-MEĐUKOLO

MUŠKI

ŽENE

 

09.11. subota

PREMIJER LIGA 4.KOLO

PREMIJER LIGA 4.KOLO

2.TURNUS 1.2.3.LIGA

MUŠKARCI

ŽENE

MOSTAR, BROTNJO

10.11. nedelja

PREMIJER LIGA 4.KOLO

PREMIJER LIGA 4.KOLO

2.TURNUS 1.2.3.LIGA

MUŠKARCI

ŽENE

MOSTAR

16.11. subota

MEMORIJAL  TOVA STIPANCIC

PREMIJER LIGA 5.KOLO

PREMIJER LIGA 5.KOLO

SENIORI JUN,KAD,ML.KADETI

 

17.11. nedelja

PREMIJER LIGA 5.KOLO

PREMIJER LIGA 5.KOLO

MUŠKARCI

ŽENE

 

MEMORIJAL  TOVA STIPANCIC

SENIORI

JUN,KAD,ML.KADETI

23.11. subota

PREMIJER LIGA 6.KOLO

PREMIJER LIGA 6.KOLO

SENIORI

 

MEMORIJAL MIRKO ABRAMOVIC

JUN,KAD,ML.KADETI,SUB KADETI

24.11. nedelja

PREMIJER LIGA 6.KOLO

PREMIJER LIGA 6.KOLO

 

MEMORIJAL MIRKO ABRAMOVIC

JUN,KAD,ML.KADETI,SUB KADETI

30.11. subota

TOP A I B GRUPA-SENIORI

MUŠKI

ŽENE

STENS

DECEMBAR, 2013.

01.12. nedelja

2. OTVORENI

SUB KADETI

CM VITEZ

7.12. subota

PREMIJER LIGA REZERVNO KOLO

MUŠKI

ŽENE

 

8.12. nedelja

PREMIJER LIGA REZERVNO KOLO

MUŠKI

ŽENE

 

14.12. subota

PREMIJER LIGA REZERVNO KOLO

MUŠKI

ŽENE

 

 

15.12. nedelja

PREMIJER LIGA REZERVNO KOLO

MUŠKI

ŽENE

 

21.12. subota

2. OTVORENI

MLAĐI KADETI

KREKA

22.12. nedelja

 

 

 

28.12. subota

 

 

 

29.12. nedelja

 

 

 

JANUAR, 2014.

04.01. subota

 

 

 

05.01. nedelja

 

 

 

11.01. subota

 

 

 

12.01. nedelja

 

 

 

18.01. subota

 

 

 

19.01. nedelja

 

 

 

25.01. subota

 

 

 

26.01. nedelja

KVALIFIKACIJE ZA 2.TOP

KADETI

PERUĆICA

FEBRUAR, 2014.

1.02. subota

KVALIFIKACIJE ZA 2.TOP

SENIORI/KE

PERUĆICA

2.02. nedelja

DRZAVNO  EKIPNO

SUB KADETI/INJE

STK MOSTAR

08.02. subota

PREMIJER LIGA 7.KOLO

3.TURNUS 1.2.3.LIGA

M I Z

BANJA LUKA(1,2 LIGA)

STENS-ŽENE (2.LIGA)

09.02. nedelja

PREMIJER LIGA 7.KOLO

3.TURNUS 1.2.3.LIGA

M I Z

 

 

15.02. subota

PREMIJER LIGA 8.KOLO

M I Ž

 

16.02. nedelja

PREMIJER LIGA 8.KOLO

M I Ž

 

22.02. subota

PREMIJER LIGA 9.KOLO

M I Ž

 

23.02. nedelja

PREMIJER LIGA 9.KOLO

M I Ž

 

MART, 2014.

01.03. subota

POJEDINACNO DRZAVNO PRVENSTVO

SENIORI/KE

STENS

(rez.veliku salu u sarajevu)

02.03. nedelja

POJEDINACNO DRZAVNO PRVENSTVO

SENIORI/KE

STENS

08.03. subota

2.TOP A I B GRUPA

SENIORI/KE

STENS

09.03. nedelja

3.OTVORENI TURNIR

SUB KADETI

ILIJAŠ

15.03. subota

22.03.2014

POJEDINACNO DRZAVNO PRVNSTVO

KADETI/INJE

ILIJAŠ

16.03. nedelja

23.03.2014

POJEDINACNO DRZAVNO PRVNSTVO

KADETI/INJE

ILIJAŠ

22.03. subota

PREMIJER LIGA 10.KOLO

KVALIFIKACIJE ZA 2.TOP

M I Z

KADETI/INJE

 

23.03. nedelja

PREMIJER LIGA 10.KOLO

M I Z

 

29.03. subota

MEMORIJAL KEMO FAZLIC

 

 

30.03. nedelja

KUP BIH

MUŠKI-ŽENE

GORAŽDE

APRIL, 2014.

05.04. subota

POJEDINAČNO DRŽAVNO PRVENSTVO

JUNIORI-JUNIORKE

VITEZ

06.04. nedelja

POJEDINACNO DRZAVNO PRVNSTVO

JUNIORI-JUNIORKE

VITEZ

09.04.SRIJEDA

 

PREMIJER LIGA 11.KOLO-MEĐUKOLO

MUŠKARCI

ŽENE

 

 

12.04. subota

PREMIJER LIGA 12.KOLO

4.TURNUS 1.2.3.LIGA

MUŠKARCI

ŽENE

PERUĆICA, JABLANICA

13.04. nedelja

PREMIJER LIGA 12.KOLO

4.TURNUS 1.2.3.LIGA

MUŠKARCI

ŽENE

 

 

19.04. subota

KATOLICKI USKRS

PRAVOSLAVNI USKRS

 

 

 

20.04. nedelja

PRAVOSLAVNI USKRS

KATOLICKI USKRS

 

 

26.04. subota

2.TOP

KADETI/INJE

PERUĆICA

 

27.04. nedelja

SVIJETSKO PRVENSTVO/JAPAN 28.4./5.5.2014.

SENIORI/KE

 

MAJ, 2014.

03.05. subota

KVALIFIKACIE ZA 2.TOP

JUNIORI-JUNIORKE

KREKA

04.05. nedelja

DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO

MLAĐI KADETI

BANJA LUKA

10.05. subota

PLEJ OFF  POLUFINALE-DOGOVOR EKIPA O TRMINU ODIGRAVANJA

 

 

 

 

 

3.otvoreni

MLAĐI KADETI

STENS

11.05. nedelja

2.TOP

JUNIORI/KE

GORAŽDE

17.05. subota

ZAGI PING

PLEJ OFF  FINALE

DOGOVOR EKIPA O TRMINU ODIGRAVANJA

SVE KATEGORIJE

18.05. nedelja

ZAGI PING

PLEJ OFF  FINALE

DOGOVOR EKIPA O TRMINU ODIGRAVANJA

SVE KATEGORIJE

 

24.05. subota

FINALE PLEJ OFF

DOGOVOR EKIPA O TRMINU ODIGRAVANJA

 

 

25.05. nedelja

DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO

KADETI

BRKA

31.05. subota

 

 

 

JUNI, 2014.

01.06. nedelja

EKIPNO PRVENSTVO

JUNIORI/KE

KREKA

07.06. subota

POJEDINACNO DRZAVNO PRVENSTVO

SUB KADETI

BUGOJNO (dva dana salu),

08.06. nedelja

POJEDINAČNO DRŽAVNO PRVENSTVO

SENIORI-U 21

BUGOJNO (dva dana sala).

14.06. subota

POJEDINAČNO DRŽAVNO PRVENSTVO

MLAĐI KADETI

PERUĆICA

15.06. nedelja

 

 

 

 

21.06. subota

MEĐUNARODNI TURNIR STENS OPEN

SVE KATEGORIJE

 

22.06. nedelja

 

 

 

28.06. subota

 

 

 

29.06. nedelja

 

 

 

...

Comments (0)
 
Copyright © 2019 Stonoteniski klub Gorazde. Sva prava pridržana.
Joomla! je Free Software objavljen pod GNU/GPL Licencom..
 
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner