Home Takmičenja: Sezona 2012/2013 KVALIFIKACIJE ZA DRUGI „TOP-8“ GRUPA «B» KADETI/KADETKINJE
PDF Ispis E-mail

KVALIFIKACIJE ZA DRUGI „TOP-8“

GRUPA «B»

KADETI/KADETKINJE

stsbih

Organizator : STK «Hašim Spahić» - Ilijaš
Subota, 09.03.2013.
Sportska dvorana u Ilijašu sa početkom u 10:00 sati.

P R O P O Z I C I J E

Pravo nastupa na kvalifikacijama za II TOP-8 Grupa „B“ imaju svi kadeti i kadetkinje koji su rođeni 1998 godine i mlađi,
Četri najbolje plasiranih kadeta i kadetkinja sa ovih kvalifikacija stiću pravo nastupa na II TOP-8 u grupi „B“.
Svi mečevi igraju se u 3 dobivena seta.

Plasman nakon I TOP 8

Kadeti

Kadetkinje

1

Šeta Ikbal

Vogošća - Vogošća

1

Hadžihajdić Azra

Kreka - Tuzla

2

Muharemagić Adis

Kreka - Tuzla

2

Ahmetović Azra

Kreka - Tuzla

3

Čizmić Dino

Stens 73 Elektrometal - Cazin

3

Šehić Elda

Željezničar - Sarajevo

4

Vučijak Marko

Mostar - Mostar

4

Vuković Nadežda

Perućica - Foča

5

Matković Luka

Bugojno - Bugojno

5

Iveljić Ivana

Kreka - Tuzla

6

Mihailović Luka

Banja Luka - Banja Luka

6

Salkić Ajla

Stens 73 Elektrometal - Cazin

7

Hanić Mirza

Kreka - Tuzla

7

Knezović Ivona

Mostar - Mostar

8

Soldo Sandro

Mostar - Mostar

8

Marković Snežana

Perućica - Foča

9

Mihailović Nikola

Banja Luka - Banja Luka

9

Mulalić Nedžma

Željezničar - Sarajevo

10

Jukan Eldar

Bugojno - Bugojno

10

Jovičić Jelica

Elan - Šekovići

11

Mujičić Emir

Banja Luka - Banja Luka

11

Krunić Milana

Perućica - Foča

12

Popović Nikola

Banja Luka - Banja Luka

12

Tupo Ilhana

Bugojno - Bugojno

13

Nišić Jasmin

Brka 2007 - Brčko Distrikt

13

Hasečić Alemka

Željezničar - Sarajevo

14

Topić Lukas

Mostar - Mostar

14

Milić Nataša

Elan - Šekovići

15

Malinović Bojan

Borac - Travnik

15

Hozić Mirna

Željezničar - Sarajevo

16

Ljoljić Filip

Željezničar - Sarajevo

16




Goražde, 02.09.2012.

Takmičari STK „GORAŽDE“ koji će nastupiti na ovom takmičenju su: Lejla Hadžiahmetović, Selma Pitić, Sanjin Hadžić, Adi Plakalo i Bekir Džemidžić.


IŽRIJEBANE GRUPE KADETI

IŽRIJEBANE GRUPE KADETKINJE


Odigrane kvalifikacije za II TOP 8

Ilijaš, 09.03.2013.

Ilijaš, 09.03.2013.

Naši takmičari na ovim kvalifikacijama su ostvarili polovične rezultate.


Plasman u grupu "B" na II TOP 8 (igra se u Goraždu 27.04.2013 godine) ostavarila je naša takmičarka Lejla Hadžiahmetović! Č E S T I T A M O


Dobru igru pokazali su i naši kadeti koji su prošli grupne faze takmičenja, ali je za prolaz dalje u jakoj konkurenciji trebalo još 3 pobjede za koje je trebalo i malo sportske sreće...

 

Kadetkinje plasman:

1. Silić Amra

2. Marić Gabrijela

3-4. Hadžiahmetović Lejla - Ljubijankić Azra

Kadeti plasman:

1. Vučković Petar
2. Muratović Hariz
3.-4. Borić Vedad - Hadžimuhamedović Eldar

Zvanični izvještaj i rezultate pogledajte na stranici STS BiH.

GALERIJA SLIKA SA OVOG TAKMIČENJA


...

 

Comments (0)
 
Copyright © 2020 Stonoteniski klub Gorazde. Sva prava pridržana.
Joomla! je Free Software objavljen pod GNU/GPL Licencom..
 
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner