Home Takmičenja: Sezona 2012/2013 Kalendar takmičenja 2013.
PDF Ispis E-mail

Kalendar takmičenja - sezona 2012/2013

STSBIH

Kalendar takmičenja će se na ovom mjestu nadopunjavati

tokom sezone 2012/2013 sa svim aktuelnim promjenama!


S E P T E M B A R  2012.

Datum, dan,

mjesec, godina

TAKMIČENJE

KATEGORIJA

Organizator

02.09. nedelja

KVALIFIKACIJE ZA

TOP-8 GRUPA “B”

KADETI

STK "GORAŽDE"

08.09. subota

KVALIFIKACIJE ZA

TOP-8 GRUPA “B”

JUNIORI

STK "VITEZ"

09.09. nedelja

 

 

 

13.-16.09. subota

BALKANIJADA U-21

U-21

BUGOJNO

22.09. subota

TOP-8 “A” i “B”GRUPE

KADETI

STK "KREKA"

23.09. nedelja

 

 

 

29.09. subota

TOP-8 “A” i “B”GRUPE

JUNIORI

STK "HAŠIM SPAHIĆ"

30.09. nedelja

1.OTVORENI TURNIR

SUB KADETI

STK "HAŠIM SPAHIĆ"


 

O K T O B A R  2012.

Datum, dan,

mjesec, godina

TAKMIČENJE

KATEGORIJA

Organizator

06.10. subota

GRUPA “B”

SERBIJA YOUTH OPEN

KADETI,

JUNIORI

VRNJAČKA BANJA

07.10. nedelja

SERBIJA YOUTH OPEN

KADETI,

JUNIORI

VRNJAČKA BANJA

13.10. subota

OTVORENO PRVENSTVO

MLAĐI

KADETI


14.10. nedelja

KVALIFIKACIJE ZA

TOP 8   B GRUPA

SENIORI


20.10. subota

POJEDINAČNO EP

PREMIJER LIGA BiH

SENIORI

HERNING,DANSKA

21.10. nedelja

POJEDINAČNO EP

PREMIJER LIGA

SENIORI

HERNING,DANSKA

27.10. subota

2.OTVORENI TURNIR

SUB KADETI


27.10. subota

PRVA LIGA BiH

1. TURNIR

MUŠKARCI

ŽENE


28.10. nedelja

DRUGA LIGA 1. TURNIR

TREČA LIGA 1.TURNIR

MUŠKARCI

MUŠKARCI


OBAVJEŠTENJE iz STSBIH (22.10.2012 godine):
Zbog nastupa muške i ženske selekcije u Evropskim kvalifikacijama (žene Ilijaš , muškarci Belgija) i Bajramskih praznika otkazuju se sva takmičenja 27. i 28. oktobra 2012. godine.
TAKMIČARSKA KOMISIJA

Standard Division - Men

Standard Division - Women

Za takmičenja gdje nije određen organizator, klubovi mogu aplicirati u STSBIH (takmičarska komisija):

NOVEMBAR 2012 GODINE:

Datum

TAKMIČENJE

KATEGORIJA

Organizatori

03.11. subota

Premijer Liga - 2.Kolo

MUŠKARCI


Premijer Liga - 1.Kolo

ŽENE


2.OTVORENI

SUBKADETI

Vitez

04.11.nedelja

Premijer Liga 2.Kolo

MUŠKARCI


Premijer Liga 1.Kolo

ŽENE


Druga liga I Turnir

MUŠKARCI

Goražde

Treča liga I Turnir

MUŠKARCI

Mostar

10.11. subota

MEMORIJAL MIRKO ABRAMIĆ

J,K,ML.K,SUBK

VARAŽDIN

11.11. nedelja

MEMORIJALMIRKO ABRAMIĆ

J,K,ML.K,SUBK

VARAŽDIN

17.11. subota

MEMORIJAL TOVA

J,S,K,ML.K

ZAGREB

18.11. nedelja

MEMORIJAL TOVA

J,S,K,ML.K

ZAGREB

24.11. subota

TOP SENIORI-KE

MUŠKARCI


ŽENE


25.11. nedelja

TOP SENIORI-KE

MUŠKARCI


ŽENE


 

DECEMBAR 2012 GODINE:

Datum

TAKMIČENJE

KATEGORIJA

Organizatori

01.12. subota

Premijer Liga 3.Kolo

MUŠKARCI


Premijer Liga 2.Kolo

ŽENE


02.12. nedelja

Premijer Liga  3.Kolo

MUŠKARCI


Premijer Liga 2.Kolo

ŽENE


08.12. subota

Premijer Liga 4.Kolo

MUŠKARCI


Premijer Liga 3.Kolo

ŽENE


Prva liga 2.Turnir

MUŠKARCI

BROTNJO

Treća Liga 2.Turnir

MUŠKARCI

BROTNJO

Druga Liga 2.Turnir

MUŠKARCI

PRIJEDOR

09.12. nedelja

Premijer Liga 4.Kolo

MUŠKARCI


Premijer Liga 3.Kolo

ŽENE


Prva liga 2.Turnir

MUŠKARCI

BROTNJO

Treća Liga 2.Turnir

 

BROTNJO

Druga Liga 2.Turnir

MUŠKARCI


15.12. subota

Premijer Liga 5.Kolo

MUŠKARCI


Premijer Liga 4.Kolo

ŽENE


16.12. nedelja

Premijer Liga 5.Kolo

MUŠKARCI


Premijer Liga 4.Kolo

ŽENE


22.12. subota

Premijer Liga 6.Kolo

MUŠKARCI


Premijer Liga 5.Kolo

ŽENE


2. OTVORENI

MLAĐI KAD.

Tuzla

23.12. nedelja

Premijer Liga 6.Kolo

MUŠKARCI


Premijer Liga 5.Kolo

ŽENE


29.12. subota

Premijer Liga 7.Kolo

MUŠKARCI


30.12. nedelja

Premijer Liga 7.Kolo

MUŠKARCI



Kalendar takmičenja 2013.


JANUAR 2013.

Datum

TAKMIČENJE

KATEGORIJA

Klub organizator

05.01. subota

 

 

 

06.01. nedelja

 

 

 

12.01. subota

 

 

 

13.01. nedelja

 

 

 

19.01. subota

KVAL. ZA DRŽAVNO

 

PL. 6. KOLO

JUNIORI

 

MUŠKARCI

STK “Kreka”-Tuzla

 

 

20.01. nedelja

PL. 6. KOLO

MUŠKARCI

 

 

26.01. subota

PL. 7.KOLO

 

PL. 5.KOLO

MUŠKARCI

 

ŽENE

 

 

27.01. nedelja

PL. 7.KOLO

 

PL. 5.KOLO

MUŠKARCI

 

ŽENE

 

 

FEBRUAR 2013.

Datum

TAKMIČENJE

KATEGORIJA

Klub organizator

02.02. subota

KVAL. ZA 2.TOP

SENIORI

STK “Vitez”,“CM”Vitez

03.02. nedelja

EKIPNO DRŽAVNO

MLAĐI KADETI

Banja Luka

09.02. subota

PL. 8.KOLO

 

PL. 6.KOLO

MUŠKARCI

 

ŽENE

 

10.02. nedelja

PL. 8.KOLO

 

PL. 6.KOLO

MUŠKARCI

 

ŽENE

 

16.02. subota

PL. 9.KOLO


PL. 7.KOLO


1.LIGA 3.TURNUS

2.LIGA 3.TURNUS

3.LIGA 3.TURNUS

MUŠKARCI


ŽENE





Banja Luka

STK “Perućica”-Foča

STK “Vitez”-Vitez

17.02. nedelja

PL. 9.KOLO


PL. 7.KOLO

MUŠKARCI


ŽENE




23.02. subota

KVAL. ZA DRŽAVNO


PL. 10.KOLO

KADETI-KADETKINJE


MUŠKARCI

STK “Perućica”-Foča



24.02. nedelja

3.OTVORENI TURNIR


PL. 10.KOLO

SUB KADETI


MUŠKARCI

STK “Vitez”,“CM”Vitez

 

MART 2013.

Datum

TAKMIČENJE

KATEGORIJA

Klub organizator

02.03. subota

DRŽAVNO PRVENSTVO

SENIORI/KE

 

03.03. nedelja

DRŽAVNO PRVENSTVO

SENIORI/KE

 

09.03. subota

PL. 11.KOLO


PL. 8.KOLO


KVAL. ZA 2.TOP.

MUŠKARCI


ŽENE


KADETI/KINJE





STK “Hašim Spahić“

10.03. nedelja

PL. 11.KOLO

 

PL. 8.KOLO

 

DRŽAVNO EKIPNO

MUŠKARCI

 

ŽENE

 

SUB KADETI

 

 

 

 

STK “Mostar”

16.03. subota

POJEDIN. DRŽAVNO

KADETI/KADETKINJE

STK “Goražde”

17.03. nedelja

KUP BIH

SENIORI

STK “Vitez”,“CM”-Vitez

23.03. subota

PL. 12.KOLO


EKIPNO DRŽAVNO

MUŠKARCI


KADETI



STK “Brka 2007”

24.03. nedelja

PL. 12.KOLO

MUŠKARCI

 

30.03. subota

18.Memorijalni turnir

“Kemo Fazlić”

Veterani/ke,Kadeti/kinje

Juniori/ke

STK “Željezničar”

Sarajevo

31.03. nedelja

KATOLIČKI USKRS

 

 

 

APRIL 2013.

Datum

TAKMIČENJE

KATEGORIJA

Klub organizator

06.04. subota

PL. 13.KOLO

 

PL. 9.KOLO

 

KVAL. ZA 2.TOP

MUŠKARCI

 

ŽENE

 

JUNIORI/KE

 

 

 

 

STK “Hašim Spahić”

07.04. nedelja

PL. 13.KOLO

 

PL. 9.KOLO

MUŠKARCI

 

ŽENE

 

13.04. subota

POJED. DRŽAVNO

JUNIORI/KE

STK “Hašim Spahić”

14.04. nedelja

3.OTVORENI TUR.

MLAĐI KADETI

Banja Luka

20.04. subota

PL. 14.KOLO


PL. 10.KOLO


1.LIGA 4.TURNUS

2.LIGA 4.TURNUS

3.LIGA 4.TURNUS

MUŠKARCI


ŽENE





STK “Hašim Spahić”

STK Banja Luka

STK “Vitez”

21.04. nedelja

PL. 14.KOLO

 

PL. 10.KOLO

MUŠKARCI

 

ŽENE

 

 

 

27.04. subota

REP. EUROPSKA LIGA


2.TOP

SENIORI/KE


KADETI/KADETKINJE

STK HAŠIM SPAHIĆ


STK “Goražde”

28.04. nedelja

REP. EUROPSKA LIGA

SENIORI/KE

 

 

MAJ 2013.

Datum

TAKMIČENJE

KATEGORIJA

Klub organizator

04.05. subota

2.TOP

JUNIORI/KE

 

05.05. nedelja

PRAVOSLAVNI USKRS

PRAVOSLAVNI USKRS

 

11.05. subota

DRŽAVNO EKIPNO

 

PLEJ OF ½

JUNIORI/KE

 

1.MEČ

STK “Hašim Spahić”

12. - 20.05.2013.

 

12.05. nedelja

SVJETSKO PRV.

 

PLEJ OF ½

SENIORI-SENIORKE

 

EVENTULNO 3.MEČ

Francuska -Pariz

18.05. subota

ZAGI PING


PLEJ OF ½

POJEDINAČNO I EKIPNO


EVENTULNO 3.MEČ

Hrvatska - Zagreb

19.05. nedelja

ZAGI PING

SVE KATEGORIJE

Hrvatska - Zagreb

25.05. subota

PLEJ OF FINALE

1.MEČ


26.05. nedelja

DRŽAVNO POJEDIN.

SUB KADETI

STK “Perućica”

 

JUN 2013.

Datum

TAKMIČENJE

KATEGORIJA

Klub organizator


01.06. subota

POZIVNI TOP


PLEJ OF FINALE

KADETI/KINJE


EVENTULNO 3.MEČ

STK “Mostar”



02.06. nedelja

 

 

 

08.06. subota

POZIVNI TOP

JUNIORI/KE

STK “Kreka”

09.06. nedelja

DRŽAVNO POJEDIN.

MLAĐI KADETI

STK  MOSTAR

15.06. subota

 

 

 

16.06. nedelja

 

 

 

22.06. subota

 

 

 

23.06. nedelja

 

 

 

29.06. subota

 

 

 

30.06. nedelja

 

 

 

 

JULI 2013.

Datum

TAKMIČENJE

KATEGORIJA

Klub organizator

06.07. subota

 

 

 

07.07. nedelja

 

 

 

13.07. subota

 

 

 

14.07. nedelja

 

 

 

 

TAKMIČARSKA KOMISIJA

Sarajevo, 23.01.2013 godine.

 

Sekretar STS BiH

Sead Pašić

 


 

Comments (0)
 
Copyright © 2020 Stonoteniski klub Gorazde. Sva prava pridržana.
Joomla! je Free Software objavljen pod GNU/GPL Licencom..
 
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner