Home Takmičenja: Sezona 2011/2012 KVALIFIKACIJE ZA II TOP-8 MLAĐIH KADETA/ KADETKINJA GRUPA „B“
PDF Ispis E-mail

KVALIFIKACIJE

ZA II TOP-8 MLAĐIH KADETA/ KADETKINJA

GRUPA „B“

 

Organizator: STK «Hašim Spahić» - Ilijaš, 

nedjelja, 29.04.2012 godine.

 

P R O P O Z I C I J E:

 

Kvalifikacije za II TOP-8 Grupa „B“ održat će se u nedjelju 29.04.2012 godine u „Sportskoj dvorani“ u Ilijašu sa početkom u 10 sati.

Prva 4 Mlađa kadeta i Mlađe kadetkinje sa ovih kvalifikacija stiću pravo nastupa na  II TOP-8 u Grupi „B“

Mlađi kadeti i Mlađe kadetkinje koji su na I TOP-8 u Grupi „B“ osvojili prva 4 mjesta ne igraju kvalifikacije.

Svi mečevi se igraju u tri dobivena seta

Kotizacija po prijavljenom i ižrijebanom igraču iznosi 10. KM i uplaćuje se organizatoru takmičenja.

Igrači koji su prijavljeni i uvršteni u žrijeb, a  ne doputuju i ne učestvuju na takmičenju, organizator ima pravo naplatiti kotizaciju putem STS BiH.

 

Na II TOP-8 AiB (Tuzla, 17.06.2012 godine -  organizator STK “Kreka”)nastupit će:

Grupa „A“ - 6 Mlađih kadeta i 6 Mlađh kadetkinja po plasmanu iz grupe „A“ i prvi i drugi iz grupe „B“ sa I TOP-8 (održanog u Tuzli 01.10.2012 godine), a to su sljedeći takmičari:.

 

1. Muharemagić Adis                                                  1. Hadžihajdić Azra

2. Mihailović Nikola                                                     2. Marković Snežana

3. Soldo Sandro                                                        3. Ahmetović Azra

4. Vučković Petar                                                      4. Šehić Elda

5. Mihailović Luka                                                       5. Marić Gabrijela

6. Malinović Bojan                                                      6. Silić Amra

7. Ljubić Anton               prvi iz grupe „B“                    7. Jovičić Jelica   prva iz grupe „B“

8. Aleksić Đorđe             drugi iz grupe „B“                   8. Krunić Milana druga iz grupe „B“

 

Grupa „B“ - 2 Mlađa kadeta i 2 Mlađe kadetkinje (7 i 8 po plasmanu iz Grupe „A“), 2 Mlađa kadeta i 2 Mlađe kadetkinje (3 i 4 po plasmanu iz Grupe „B“) sa  I TOP-8 (održanog u Tuzli 01.10.2012 godine)  i po 4 Mlađa kadeta i 4 Mlađe kadetkinje sa ovih kvalifikacija

 

1. Topić Lukas (sedmi iz grupe „A“)                  1. Vuković Nadežda (sedma iz grupe „A“)

2. Mešetović Tarik           (osmi iz grupe „A“)     2. Popić Doris (osma iz grupe „A“)

3. Matković Luka            (treći iz grupe „B“)       3. Knezović Iva (treća iz grupe „B“)

4. Sesar Luka (četvrti iz grupe „B“)                    4. Hadžiahmetović Lejla (četvrta iz grupe „B“)

5. ________________    sa kvalifikacija              5. ________________   sa kvalifikacija

6. ________________    sa kvalifikacija              6. ________________   sa kvalifikacija

7. ________________    sa kvalifikacija              7. ________________   sa kvalifikacija

8. ________________    sa kvalifikacija              8. ________________   sa kvalifikacija

 

Pravo učešća imaju takmičari/ke rođeni 1999 godine i mlađi

 

Prijave slati:     do        26.04.2012. god.

Rok prijave:    do        12,00 h kada će se izvršiti žrijebanje

poslije  12;00 h prijave se ne primaju

Prijave:                       prijave se primaju isključivo putem:

e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript i na fax:   033 92 25 80

 

Sarajevo, 24.04.2012.

 

Sekretar STS BiH                                                       Takmičarska komisija

Sead Pašić

 


Naša takmičarka Lejla Hadžiahmetović prema propozicijama STSBIH ostvarila je pravo nastupa na II TOP 8 u Tuzli 17.06.2012 godine.

 

Zvanične rezultate sa ovog održanog takmičenja potražite na stranici saveza:

savez


...

 

Comments (0)
 
Copyright © 2019 Stonoteniski klub Gorazde. Sva prava pridržana.
Joomla! je Free Software objavljen pod GNU/GPL Licencom..
 
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner