Home Takmičenja: Sezona 2011/2012 Prvi otvoreni turnir - subkadeti/subkadetkinje, Goražde 25.09.2011
PDF Ispis E-mail

Savez

DRŽAVNO PRVENSTVO BIH U STONOM TENISU

I OTVORENI TURNIR

Kategorija: SUBKADETI / SUBKADETKINJE

(takmičari rođeni 2001 godine i mlađi)


Organizator: STK „GORAŽDE“ - Goražde

Nedjelja,  25. 09. 2011. godine, sa početkom u 11 sati.

Sportska dvorana „Mirsad Hurić“ Goražde


P R O P O Z I C I J E


Poziv na turnir-PLAKAT

 

Subkadeti-Subkadetkinje

Svim učesnicima želimo dobrodošlicu, sretan put i dobre sportske rezultate!

Telefoni organizatora - Jasko Hadžić 061/829-681,Edin Hadžiahmetović 061/733-866

 



SUBKADETI SUBKADETKINJE



GRUPA “A”

r/b

Prezime i ime

1.

MIHAILOVIĆ NIKOLA

2.

STJEPANOVIĆ JUR.

3.

ARSENIĆ ĐORĐE

4.

 

GRUPA “B”

r/b

Prezime i ime

1.

POPIĆ DORJAN

2.

ŠIMUNOVIĆ MARKO

3.

SUBAŠIĆ MERSED

4.

 

GRUPA “C”

r/b

Prezime i ime

1.

ALEKSIĆ MIHAJLO

2.

BEŠLIJA EDVIN

3.

OSTOVIĆ ALEKSEJ

4.

 

GRUPA “D”

r/b

Prezime i ime

1.

SIBINOVIĆ ALEKSA

2.

PERIŠIĆ SAŠA

3.

SUBAŠIĆ HASIB

4.

 

GRUPA “E”

r/b

Prezime i ime

1.

BABIĆ MAID

2.

JANDRIĆ STANKO

3.

LJUBINAC MILORAD

4.

 

GRUPA “F”

r/b

Prezime i ime

1.

ŠAJIN HRVOJE

2.

ANTONIĆ MILAN

3.

ARSENIĆ ALEKSA

4.

 

GRUPA “G”

r/b

Prezime i ime

1.

JAŠAREVIĆ KENAN

2.

BABIĆ NEDIM

3.

JEVTIĆ LUKA

4.

PLAKALO ADI

GRUPA “H”

r/b

Prezime i ime

1.

MUJIČIĆ EMIR

2.

HRNČIĆ HARIS

3.

ŠKIPINA ANDREJ

4.

KALABIĆ AMER

GRUPA “A”

r/b

Prezime i ime

1.

HASEČIĆ ALEMKA

2.

ŠEFKUŠIĆ MARIJA

3.

MAŠIĆ EMINA

4.

 

GRUPA “B”

r/b

Prezime i ime

1.

LJUBJANKIĆ AZRA

2.

MALIŠ MARIJA

3.

ŠARČEVIĆ TEODORA

4.

 

GRUPA “C”

r/b

Prezime i ime

1.

BUZA HANA

2.

KATICA BELMA

3.

MILJKO SARA

4.

 

GRUPA “D”

r/b

Prezime i ime

1.

MEŠETOVIĆ HARISA

2.

GRABLJIĆ VANJA

3.

JOSIĆ KRISTINA

4.

 

GRUPA “E”

r/b

Prezime i ime

1.

FAZLIĆ AMINA

2.

KLAPUH NEJRA

3.

PUŠIĆ LEONARA

4.

 

GRUPA “F”

r/b

Prezime i ime

1.

SOLOMUN ANĐELA

2.

SPAHIĆ AMILA

3.

CVIJIĆ LANA

4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Odigran I otvoreni turnir za sub kadete/sub kadetkinje:


I otvoreni turnir - Goražde


Na turniru su nastupili takmičari iz sljedećih klubova:

  1. STK „Borac Raiffaizen Bank“ – Banja Luka
  2. STK „Hašim Spahić“ – Ilijaš
  3. STK „Mostar“ – Mostar
  4. STK „Sana“ – Ključ
  5. STK „Spin“ – Doboj Istok
  6. STK „Banja Luka“ – Banja Luka
  7. STK „Perućica“ – Foča
  8. STK „Željezničar“ – Sarajevo
  9. STK „Elan“ – Šekovići
  10. STK „Kreka“ – Tuzla
  11. STK "Goražde" - Goražde

Domaćin turnira STK „Goražde“ je za najbolje takmičare obezbjedio pehare i medalje, a uz pomoć sponzora kablovske televizije KG1 za sve učesnike osvježavajuće napitke i poslasticu.

BH Telecom - reginalna direkcija Goražde za tri nauspješnija takmičarima u obje konkurencije obezbjedila majicu i navijački rekvizit.

 

Dio atmosfere sa ovog takmičenja pogledajte u našoj FOTO GALERIJI, a video prilog radio televizije Bosansko-podrinjskog kantona pogledajte ovdje:

Iz medija - maj 2012 godine: Keno sa suzama se vratio kući! ...Keno, STK "GORAŽDE" je uz tebe

 

U konkurenciji subkadetkinja prvo mjesto osvojila je Alemka Hasečić iz STK „Željezničar“ – Sarajevo, dok je kod subkadeta najuspješniji bio Nikola Mihailović iz STK „Banja Luka“ – Banja Luka.

Subkadetkinje

SUBKADETKINJE:

1. Hasečić Alemka (STK „Željezničar“ – Sarajevo)

2. Spahić Amila (STK „Hašim Spahić“ – Ilijaš)

3. Ljubijankić Azra (STK „Hašim Spahić“ – Ilijaš)

4. Mešetović Harisa (STK „Hašim Spahić“ – Ilijaš)

5-8. Solomun Anđela (STK „Banja Luka“ – Banja Luka)

5-8. Fazlić Amina (STK „Kreka“ – Tuzla)

5-8. Buza Hana (STK „Hašim Spahić“ – Ilijaš)

5-8. Klapuh Nejra (STK „Hašim Spahić“ – Ilijaš

Subkadeti

SUBKADETI:

1. Mihailović Nikola (STK „Banja Luka“ – Banja Luka)

2. Jašarević Kenan (STK „Sana“ – Ključ)

3. Aleksić Mihajlo (STK „Banja Luka“ – Banja Luka)

4. Jandrić Stanko (STK „Borac Raiffaizen Bank“ – Banja Luka)

5-8. Mujčić Emir (STK „Banja Luka“ – Banja Luka)

5-8. Sibinović Aleksa (STK „Banja Luka“ – Banja Luka)

5-8. Antonić Milan (STK „Banja Luka“ – Banja Luka)

5-8. Popić Dorjan (STK „Hašim Spahić“ – Ilijaš)

 

Čestitamo i našem Plakalo Adiju na prolasku grupne faze takmičenja i dobrim igrama...

Adi

Adi

 

Zahvaljujemo se svim učesnicima i nadamo se da iz Goražda nose lijepe uspomene...

 

Zvanični izvještaj sa takmičenja pogledajte na stranici Stonoteniskog saveza :

Savez

 

 

Comments (1)
 
Copyright © 2021 Stonoteniski klub Gorazde. Sva prava pridržana.
Joomla! je Free Software objavljen pod GNU/GPL Licencom..
 
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner