Home Takmičenja: Sezona 2011/2012 Kalendar takmičenja I dio sezone

USVOJENI KALENDAR TAKMIČENJA SA ORGANIZATORIMA
SEZONA 2011/2012

STSBIH

SEPTEMBAR/RUJAN 2011.

 

Datum, dan, mjesec, godina

 

 

TAKMIČENJE

 

 

KATEGORIJA

 

 

ORGANIZATOR

 

3.09. subota

4.09. nedelja

 

ETTU CUP

ETTU CUP

 

 

I kolo

I kolo

 

3.09. subota

Kvalifikacije za TOP-8

Grupa “A”; Grupa “B”

Ml. kadeti

Ml. kadetkinje

 

STK “Hašim Spahić”

 

10.09. subota

Kvalifikacije za TOP-8

Grupa “A”; Grupa “B”

Kadeti

Kadetkinje

 

STK “Bugojno”

10.09. subota

11.09. nedelja

 

MEĐ.PRVENSTVO ITALIJE

 

Senior-ke

 

Italija

 

17.09. subota

 

U-21 BALKANSKO PRVENO

 

SenioriSeniorke

 

Albanija

17.09. subota

18.09. nedelja

Premijer liga I kolo

Premijer liga II kolo

Muškarci

Muškarci

 

24.09. subota

 

SERBIJA YOUT OPEN

Juniori/Kadeti

Juniorke/Kadetkinje

 

Vrnjačka Banja

 

25.09. nedelja

I OTVORENI TURNIR

Sub kadeti

Sub kadetkinje

STK “Goražde”



OKTOBAR/LISTOPAD 2011.

 

01.10. subota

 

ETTU CUP

 

Muškarci

Žene

 

II kolo

 

01.10. subota

 

Međunarodni turnir

Veterani

Veteranke

 

Prijedor

 

01.10. subota

 

TOP- 8 “A” i “B” grupe

 

Mlađi kadeti

Mlađe kadetkinje

 

STK “Kreka”

01.10. subota

02.10. nedelja

Premijer liga III kolo

Premijer liga IV kolo

Muškarci

Muškarci

od 08.10. subota

do 23.10. nedelja

EVROPSKO PRVENSTVO

08.-23.10.2011.

Seniori

Seniorke

 

GDANJSK-POLJSKA

 

09.10. nedelja

Kvalifikacije za TOP-8

Grupa “A”; Grupa “B”

Juniori

Juniorke

 

STK “CM”

 

15.10. subota

Kvalifikacije za           TOP- 8 ili 12

Seniori

Seniorke

 

STK “Hašim Spahić

 

16.10. nedelja

 

TOP- 8 “A” i “B” grupe

Kadeti

Kadetkinje

 

STK “Kreka”

22.10. subota

23.10 nedelja

Premijer liga medju kolo

Premijer liga medjukolo

Muškarci

Muškarci

22.10. subota

Premijer liga I turnir

Žene

STK “Banja Luka”

22.10. subota

Prva “A” liga I turnir

Muškarci

STK “Hašim Spahić

23.10. nedelja

Prva “B” I turnir

Muškarci

STK “Brka 2007”

29.10. subota

“MEMORIJAL” “PELE”

Seniori

VITEZ

 

29.10. subota

 

II  Turnir

Sub kadeti

Sub kadetkinje

 

STK “Kreka”

 

30.10. nedelja

 

TOP- 8 “A” i “B” grupe

Juniori

Juniorke

 

STK “Hašim Spahić


NOVEMBAR/STUDENI 2011.

 

05.11. subota

 

SLOVAK CADET OPEN

 

KADETI/KADETKINJE

 

SLOVAČKA

05.11. subota

06.11. nedelja

Premijer liga V kolo

Premijer liga VI kolo

Muškarci

Muškarci

 

12.11. subota

 

MEMORIJAL M.ABRA.

 

J, K, ML.K. ,SUB K.

 

VARAŽDIN

12.11. subota

13.11. nedelja

Premijer liga VII kolo

Premijer liga VIII kolo

Muškarci

Muškarci

 

19.11. subota

MEMORIJAL “ANTUN TOVA STIPANČIĆ”

 

S,J,K,ML.,K.

 

ZAGREB

 

20.11. nedelja

26.11. subota

27.11. nedelja

Premijer liga IX kolo

Premijer liga X kolo

Muškarci

Muškarci


DECEMBAR/PROSINAC 2011.

03.12. subota

04.12. nedelja

Premijer liga XI kolo

Premijer liga XII kolo

Muškarci

Muškarci

03.12. subota

Premijer liga II turnir

Žene

STK “Hašim Spahić”

03.12. subota

Prva “A” liga II turnir

Muškarci

STK “Hašim Spahić

04.12. nedelja

Prva “B” liga II Turnir

Muškarci

STK “Brotnjo”

10.12. subota

11.12. nedelja

Premijer liga XIII kolo

Premijer liga XIV kolo

Muškarci

Muškarci

17.12. subota

TOP- 8 ili 12

Seniori/Seniorke

STK “Kreka”

 

18.12. nedelja

 

Državno prvenstvo

 

Veterani/veteranke

 

Tuzla

 

24.12. subota

 

25.12. nedelja

 

KATOLIČKI BOŽIĆ

 

31.12. subota

 

NOVA GODINA

Sarajevo, 24.08.2011.

Sekretar STS BiH

Takmičarska komisija

Predsjednik

Sead Pašić

Fikret Fazlić

...

Comments (0)
 
Copyright © 2021 Stonoteniski klub Gorazde. Sva prava pridržana.
Joomla! je Free Software objavljen pod GNU/GPL Licencom..
 
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner