Home Takmičenja: Sezona 2010/2011 III turnir, subkadeti/subkadetkinje, Goražde 20.03.2011.
PDF Ispis E-mail

STSBIH

DRŽAVNO PRVENSTVO BIH U STONOM TENISU

Kategorija: SUBKADETI / SUBKADETKINJE

(takmičari do 10 godina)


III OTVORENI TURNIR U  STONOM TENISU

Organizator: STK „GORAŽDE“ - Goražde

Nedjelja,  20. 03. 2011. godine, sa početkom u 10:30 sati.

Sportska dvorana „Mirsad Hurić“ Goražde

P R O P O Z I C I J E


Poziv na turnir-PLAKAT
SD Mirsad Hurić

Svim učesnicima želimo dobrodošlicu, sretan put i dobre sportske rezultate!


Pravo nastupa imaju takmičari rođeni 2000 godine i mlađi.

Mečevi se igraju u 3 dobivena seta.


Rang liste

Subkadetkinje ŽRIJEB:

GRUPA “A”

r/b

Prezime i ime

1.

MARKOVIĆ SNEŽANA

2.

ELEZOVIĆ ĐEJNA

3.

JOSIĆ KRISTINA

4.

SPAHIĆ AMILA

 

GRUPA “D”

r/b

Prezime i ime

1.

VUKOVIĆ NADEŽDA

2.

HOZIĆ MIRNA

3.

DŽOMBIĆ ISIDORA

4.

KLAPUH NEJRA

5.

GOLEMAC VERONIKA

GRUPA “B”

r/b

Prezime i ime

1.

JOVIČIĆ JELICA

2.

BUZA HANA

3.

KATICA BELMA

4.

KOVAČ JOLA

GRUPA “E”

r/b

Prezime i ime

1.

PANDUR NAIDA

2.

MEŠETOVIĆ HARISA

3.

ČERKEZ JOSIPA

4.

PITIĆ SELMA

GRUPA “C”

r/b

Prezime i ime

1.

KNEZOVIĆ IVA

2.

SOLOMUN ANDJELA

3.

BULJEVIĆ IRIS

4.

MALIŠ MARIJA

GRUPA “F”

r/b

Prezime i ime

1.

LJUBIJANKIĆ AZRA

2.

HASEČIĆ ALEMKA

3.

FAZLIĆ AMINA

4.

MAŠIĆ EMINA


Subkadeti ŽRIJEB:

GRUPA “A”

r/b

Prezime i ime

1.

MIHAILOVIĆ LUKA

2.

PALAMETA FILIP

3.

OSTOJIĆ ALEKSEJ

4.

DRNDA BENJAMIN

GRUPA “G”

r/b

Prezime i ime

1.

MELEZOVIĆ A.

2.

ĐURIĆ NIKOLA

3.

ŠKIPINA ANDREJ

4.

MIOKOVIĆ DANIJEL

GRUPA “B”

r/b

Prezime i ime

1.

SOLDO SANDRO

2.

ARSENIĆ ĐORĐE

3.

DŽEMIDŽIĆ BEKIR

4.

BEŠLIJA EDIN

GRUPA “H”

r/b

Prezime i ime

1.

VUČKOVIĆ PETAR

2.

MUJIČIĆ EMIR

3.

ŠIMUNOVIĆ MARKO

4.

VEHABOVIĆ EMIR

GRUPA “C”

r/b

Prezime i ime

1.

MIHAILOVIĆ NIKOLA

2.

BOGDAN ILIJA

3.

KALABIĆ AMER

4.

ĐUROVIĆ AMAR

GRUPA “I”

r/b

Prezime i ime

1.

JAŠAREVIĆ KENAN

2.

ANTONIĆ MILJAN

3.

AJVAZ NIKOLA

4.

TABAKOVIĆ NEDIM

GRUPA “D”

r/b

Prezime i ime

1.

LJUBIĆ ANTON

2.

LJUBIMAC MIODRAG

3.

HRNČIĆ HARIS

4.

BOGDANIĆ ADEL

GRUPA “J”

r/b

Prezime i ime

1.

ALEKSIĆ MIHAJLO

2.

SMOLJAN VIKTOR

3.

PERIŠIĆ SAŠA

4.

ĐINDO IJAN

GRUPA “E”

r/b

Prezime i ime

1.

LJOLJIĆ FILIP

2.

GLAMOČANIN DAVID

3.

ARSENIĆ ALEKSEJ

4.

HUBANIĆ KERIM

GRUPA “K”

r/b

Prezime i ime

1.

BORIĆ VEDAD

2.

SIBINOVIĆ ALEKSA

3.

PANDŽA IVO

4.

ZATEKA ADMIR

GRUPA “F”

r/b

Prezime i ime

1.

POPIĆ DORIJAN

2.

PALAMETA STJEPAN

3.

PLAKALO ADI

4.

PANDUR IMRAN

GRUPA “L”

r/b

Prezime i ime

1.

SOPTA IVAN

2.

MUNJIZA PETAR

3.

DUBOVINA BOŠKO

4.

 

Stonoteniski klub Goražde nastupiće sa 6 takmičara i to:
1.Pitić Selma (2000)
2.Vehabović Emir (2000)
3.Džemidžić Bekir (2000)
4.Hubanić Kerim (2000)
5.Bogdanić Adel (2000)
6.Plakalo Adi (2002)



VIDEO IZVJEŠTAJ SA TURNIRA

Izvještaj sa turnira

OVDJE



P L A S M A N:

Subkadetkinje:
1. Markovic Snezana, STK "Perućica" Foča
2. Jovičić Jelica STK "Elan" Šekovići
3. Knezović Iva, STK "Mostar"
4. Vuković Nadežda, STK "Perućica" Foča

5-8. Solomun Anđela, STK "Banja Luka"

5-8. Ljubijankić Azra, STK „Hašim Spahić“ Ilijaš

5-8. Hasečić Alemka, STK „Željezničar“ Sarajevo

5-8. Pitić Selma, STK „Goražde“

Subkadeti:
1. Mihailovic Luka, STK "Banja Luka"
2. Soldo Sandro, STK "Mostar"
3. Mihailović Nikola, STK "Banja Luka"
4. Ljubić Anton, STK "Mostar"

5-8. Mujčić Emir, STK "Banja Luka"

5-8. Ljoljić Filip, STK „Željezničar“ Sarajevo

5-8. Borić Vedad, STK „STAD“ Sarajevo

5-8. Melezović Aleksandar, STK „ELAN“ Šekovići

Čestitamo Selmi Pitić na osvojenom plasmanu među prvih 8 subkadetkinja, kao i našim momcima koji su ostvarili plasmane među 16 (Kerim) i 24 (Emir, Bekir, Adel) najbolja subkadeta, a našem najmlađem učesniku Adiju čestitamo na odličnoj igri.

 

Pobjednici

Zahvaljujemo se svim učesnicima turnira
i nadamo se da sa sobom nose lijepe uspomene sa ovog turnira!!!


Klubovi koji su učestvovali na ovom takmičenju:

STK „GORAŽDE“ – Goražde

STK „KREKA“ – Tuzla

STK „MOSTAR“ – Mostar

STK „PERUĆICA“ – Foča

STK „ALADŽA“ – Sarajevo

STK „HAŠIM SPAHIĆ“ – Ilijaš

STK „BANJA LUKA“ – Banja Luka

STK „ELAN“ – Šekovići

STK „ŽELEZNIČAR“ – Sarajevo

STK „SANA“ – Ključ

STK „STAD“ – Sarajevo

STK „BOSNA“ – Sarajevo


GALERIJA SLIKA SA TAKMIČENJA



STONOTENISKI SAVEZ BIH - Izvještaj ...


Subkadeti - kompletni rezultati (STSBIH)

Subkadetkinje - kompletni rezultati (STSBIH)

Comments (0)
 
Copyright © 2021 Stonoteniski klub Gorazde. Sva prava pridržana.
Joomla! je Free Software objavljen pod GNU/GPL Licencom..
 
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner