Home Takmičenja: Sezona 2010/2011 Prvi pozivni TOP-12 za MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
PDF Ispis E-mail

I  POZIVNI TOP-12

MLAĐI KADETI/MLAĐE KADETKINJE

Organizator : STK «Kreka» - Tuzla
nedelja,  26.09.2010. godine

PROPOZICIJE

Pravo nastupa na I pozivnom TOP-12  imaju:

1. Muratović Haris,
2. Hanić Mirza,
3. Fazlić Faris,
4. Šeta Ikbal,
5. Nišić Jasmin,
6. Čizmić Dino,
7. Janković Aljoša,
8. Muharemagić Adis,
9. Vučijak Marko,
10. Mešetović Tarik,
11. Hadžimuhamedović Admir 
12. Mihailović Nikola na poziv selektora.



1. Šehić Elda,
2. Hadžihajdić Azra,
3. Iveljić Ivana,
4. Ahmetović Azra,
5. Salkić Ajla,
6. Čoralić Melita,
7. Hajrulahović Ines,
8. Čaušević Mirha,
9. Vegara Medina,
10. Hodžić Amna,
11. Hadžiahmetović Lejla 
12. Trako Elma na poziv selektora.




Tuzla, 26.09.2010 godine.

STK Kreka Tuzla


Mlađi kadeti - konačan plasman:

1. Vučijak Marko, Mostar - Mostar

2. Muratović Hariz, Hašim Spahić - Ilijaš

3. Čizmić Dino, TOP Stens 73 - Cazin

4. Muharemagić Adis, Kreka - Tuzla

5. Hanić Mirza, Kreka - Tuzla

6. Fazlić Faris, Hašim Spahić - Ilijaš

7. Šeta Ikbal, Vogošća - Vogošća

8. Nišić Jasmin,  Brka 2007 - Brčko Distrikt

9. Mešetović Tarik, Hašim Spahić - Ilijaš

10. Hadžimuhamedović Admir, Brka 2007 - Brčko Distrikt

11. Janković Aljoša, Borac Raifaizen Bank - Banja Luka

12. Mihailović Nikola, Banja Luka - Banja Luka

 

Mlađe kadetkinje - konačan plasman:

1. Šehić Elda, Željezničar - Sarajevo

2. Hadžihajdić, Azra Kreka - Tuzla

3. Salkić Ajla, Top Stens '73 - Cazin

4. Iveljić Ivana, Kreka - Tuzla

5. Ahmetović Azra, Kreka - Tuzla

6. Čoralić Melita,  Top Stens '73 - Cazin

7. Čaušević Mirha, Kreka - Tuzla

8. Hajrulahović Ines, Željezničar - Sarajevo

9. Vegara Medina, Hašim Spahić - Ilijaš

10. Hadžiahmetović Lejla, Goražde - Goražde

11. Hodžić Amna, Spin - Doboj Istok

12. Trako Elma, Vitez - Vitez



Naša takmičarka koja je izborila učešće na TOP 12, Lejla Hadžiahmetović osvojila je  10. mjesto u jakoj konkurenciji najboljih mlađih kadetkinja Bosne i Hercegovine.


Čestitamo!!!


Nova Rang lista Mlađe kadetkinje

Nova Rang lista Mlađi kadeti


Zbog tehničkih problema galerija slika sa ovog takmičenja neće biti dostupna...

Lejla Hadziahmetovic
Lejla Hadžiahmetović, Tuzla 26.09.2010.
Lejla Hadziahmetovic_Mirha Causevic
Lejla Hadžiahmetović i Mirha Čaušević (STK  „Kreka“)
Lejla Hadziahmetovic_Vegara Medina
Lejla Hadžiahmetović i Medina Vegara (STK  "Hasim Spahic-"Miprogradnja")
Sudija: Kristina Petrović
Elma Trako_Lejla Hadziahmetovic
Elma Trako (STK "Vitez") i Lejla Hadžiahmetović


Comments (0)
 
Copyright © 2021 Stonoteniski klub Gorazde. Sva prava pridržana.
Joomla! je Free Software objavljen pod GNU/GPL Licencom..
 
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner