Home Takmičenja: Sezona 2010/2011 Kvalifikacije za TOP-12,MLAĐI KADETI I MLAĐE KADETKINJE


Prvo takmičenje u novoj sezoni biće održano u Ilijašu, a okupiće mlađe kadete i mlađe kadetkinje u kvalifikacijama za TOP 12 Bosne i Hercegovine za ovu kategoriju igrača koji je na programu 26. septembra u Foči.


STSBIH

 

Kvalifikacije za TOP-12, mlađi kadeti/mlađe kadetkinje
Sportka dvorana u Ilijašu!
Organizator : STK «Hašim Spahić» - Ilijaš,  
subota, 04.09.2010 godine u 10 sati.


Pravo nastupa imaju Mlađi kadeti i Mlađe kadetkinje rođeni 1998 godine. i mlađi.

Svi mečevi se igraju u tri dobivena seta!

P R O P O Z I C I J E i spisak učesnika

 

 



Čestitamo našoj takmičarki Lejli Hadžiahmetović na plasmanu u "TOP 12" ...
 
...

Poznati su učesnici turnira TOP 12 za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji će se održati u Foči Tuzli 26. septembra:


Mlađe kadetkinje


1. Salkić Ajla "Top Stens '73" - Cazin

2. Čoralić Melita "Top Stens '73" - Cazin

3. Hajrulahović Ines "Željezničar" - Sarajevo

4. Čaušević Mirha "Kreka" - Tuzla

5. Hodžić Amna "Spin" - Doboj Istok

6. Vegara Medina "Hašim Spahić" - Ilijaš

7. Hadžiahmetović Lejla "Goražde" - Goražde

8. Šehić Elda* "Željezničar" - Sarajevo

9. Hadžihajdić Azra* "Kreka" - Tuzla

10. Iveljić Ivana * "Kreka" - Tuzla

11. Ahmetović Azra* "Kreka" - Tuzla

12. na poziv selektora  

* - igračice označene zvjezdicom učešće na TOP 12 su obezbijedile direktno, plasmanom na rang listi BiH.


Mlađi kadeti


1. Čizmić Dino "Top Stens '73" - Cazin

2. Janković Aljoša "Borac Raifaizen Bank" - Banja Luka

3. Muharemagić Adis "Kreka" - Tuzla

4. Vučijak Marko "Mostar" - Mostar 

5. Hadžimuhamedović Admir "Brka 2007" - Brčko-Distrikt

6. Mešetović Tarik "Hašim Spahić" - Ilijaš

7. Hanić Mirza * "Kreka" - Tuzla

8. Muratović Hariz * "Hašim Spahić" - Ilijaš

9. Fazlić Faris * "Hašim Spahić" - Ilijaš

10. Šeta Ikbal * "Vogošća" - Vogošća

11. Nišić Jasmin * "Brka 2007" - Brčko

12. na poziv selektora  

* - igrači označeni zvjezdicom učešće na TOP 12 su obezbijedili direktno, plasmanom na rang listi BiH. 




- Izvještaj delegata sa takmičenja:


                           Izvještaj delegata 04.09.2010 Ilijaš

- Kompletni rezultati - mlađi kadeti


- Kompletni rezultati - mlađe kadetkinje



- Nove rang liste:


                                   Rang lista ml.kadetkinje,04.09.2010. 

                         
                                   Rang lista ml.kadeti,04.09.2010.

 

Selma_Lejla_Sanin
Ilijaš 04.09.2010.

Lejla_Elma
Ilijaš 04.09.2010.

7.
Ilijaš 04.09.2010.
TOPSTENS73
Ilijaš, 04.09.2010. - Prva mjesta za takmičare i trenera TOPSTENS73-Cazin

Comments (0)
 
Copyright © 2021 Stonoteniski klub Gorazde. Sva prava pridržana.
Joomla! je Free Software objavljen pod GNU/GPL Licencom..
 
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner